sadsad x
asdasd

Cellex-C

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
21 ürün

  Yaklaşık 25 yıldır dermokozmetik alanda hizmet veren cilt bakım markası, 1991 yılında kurulmuştur. Cilde C vitamini uygulayan özel formüle sahip ürünler cildin yanı sıra yüz bakımı odaklıdır. Yüz ve göz çevresinde meydana gelen sorunlara karşı oldukça etkili bakım gerçekleştirir. Çeşitli cilt tiplerinin de kullanımına uygun ürünler, güneş ışınlarına karşı koruyucu ürünlerle de kullananların sıklıkla tercih ettiği markalar içerisine girmeyi başarmıştır.

  Cellex C Bakım Ürünleri’ nin Yüz Çevresine Katkısı

  Cellex C kompleksi, 1990 yılının başlarında geliştirilmeye başlanmıştır. Tropikal uygulaması sayesinde cilt bariyerlerinin güçlenmesine yardımcı olan formülü, 1991 yılında gerçek bir başarı yakalamıştır ve ilk tropikal askorbik asit formülasyon olarak hizmete sunulmuştur. Orijinal patentli kompleksi başka ürünlerin sağlamayacağı sonuçları yaratmaktadır. Erken yaşlanma belirtileri gösteren ciltler üzerinde de etkinliğini kanıtlayan formülü, derin kırışıklıkları ve ince çizgileri zamanla azaltarak tamamen ortadan kaldırır. Hasar gören bölgelerinde bakımını gerçekleştirerek etkileyici görünüm kazandırır. Patentli formülünde bulunan bileşenler cildin alt katmanlarına nüfuz eder ve kolaylıkla emilimini sağlar. Düzenli kullanan kişiler üzerinde gözle görülür şekilde fark yaratmaktadır. Üç ay boyunca aralıksız kullanan kişilerin yüz çevresinde düzelmeler kendini belli etmeye başlar. Kullananların %84,5’ inde kırışıklıkların onarıldığı ve ciltte ortaya çıkan sorunların iyileştiği gözlenmiştir.

  Cellex C Bakım Ürünleri ve Özellikleri

  Cellex C Gla Eye Balm: Hassas göz çevresi için nemlendirme sağlayan dermokozmetik bir üründür. İçeriğinde zengin bileşenler ve doğal özlerle desteklenmektedir. Gla yağı içeren bir formüle sahiptir. Erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. İnce çizgi, kazayağı, sarkmaları düzenler. Tüm göz ürünlerinin üstüne kullanılabilir özelliktedir. Cilt ile Ph değeri uyumludur. Tercihen sabahları kullanılması tavsiye edilmektedir. Dermatologların ve uzmanların güvenle önerdiği ürünler içerisinde yer alır.

  Cellex C Gentle Cleansing Milk: Normalden kuruya eğilimli ciltlerin kullanımına uygun bir üründür. Ph değeri 6,0 – 6,5’ dir. Bitkilerin özelerinden elde edilen alfa ve beta hidroksi asitleri formülünde yer almaktadır. Krem kıvamındaki süt yapısı, cilt üzerinde biriken kiri, yağı ve ölü tabakayı arındırmaya yardımcı olur. Parlak ve aydınlık görünen cilde kavuşturur. Günde iki kez olmak üzere sabah ve akşamları uygulanmalıdır.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.