sadsad x
asdasd

Bübchen

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
15 ürün

  Bübchen Ürünleri Dermokozmetika’da!

   Alman eczacı Elwald Hermes, ikinci dünya savaşından sonra bir erkek bebek babası olur ve adını Bübchen koyar. Oğlunun sorunlarını çözmek için eczacılık bilgilerinden faydalanan Hermes, özel bir formül hazırlar. Formülün işe yaradığını gözlemleyen Hermes, karışım çayını eczanesinde satışa sunar ve bu çay zamanla popülerlik kazanır. Daha sonra ise bebekler için farklı bakım ürünleri geliştirir ve kullananlardan beğenisine sunar. 1961 yılında Şirket Bübchen Werk Ewald Hermes Eczacılık Fabrikası olarak çalışmalara başlamıştır. 1983 yılında Nestle bünyesine katılan Bübchen bebek cildine uygun ürünler geliştirmek için ürünler hazırlamaya ve araştırmaya devam eder. Siz de tüm ürünleri kategorimiz üzerinden detaylıca inceleyebilirsiniz. 

  Bübchen Ürünleri 

  Bübchen markasının en yaygın ürünleri arasında bebek bakım yağı, hassas bebek şampuanı ve nemlendirici yer almaktadır. Ürünleri piyasaya sunduğu ilk günden itibaren deneyenlerin beğenisini kazanmayı başarmıştır. Özellikle yeni doğan bebeklerin her türlü ihtiyaçları ebeveynler tarafından karşılanmaktadır. Bu ihtiyaçlar arasında şüphesiz ki en önemlisi bebeklerin temizlik bakımıdır. Gün içerisinde devam çevresel etkenlere maruz kalan hassas bebek cildi dış faktörlerden çabuk etkilenir ve kirlenir. Bu doğrultuda Bübchen markası ebeveynlerin işlerini kolaylaştırmak için özenle tasarlanan ürünleri geliştirmiştir. O halde gelin markanın en sevilen ürünlerine göz atalım…

  Bebek Şampuanı

  Bebekler için özel formüllerle geliştirilmiş olan bebek şampuanı, saçları nazikçe temizler. Dermatolojik olarak test edilen formülü sayesinde bebeklerin hassas saç derisine uygundur.

  Bebek Bakım Yağı

  Bebeklerin hassas cildi için özel olarak geliştirilmiş olan bebek bakım yağı, cildi rahatlatır, nemlendirir ve yumuşaklık kazandırır.

  Siz de tüm Bübchen bebek bakım ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.