sadsad x
asdasd

Gönderi Listesi

Anti Aging Formüllü Vichy Ürünleri

16 Ocak 2017

Biliyoruz ki, üzüntü, sevinç gibi anlık ifadeleri belli etmek adına kullanılan el, yüz hareketlerine jest ve mimik denilir. Günlük hayatta her an kullanılan bu ifade şekli cilt yüzeyinde derin çizgilerin oluşmasına neden olur.

Kömür Maskesi

14 Ocak 2017

Biliyoruz ki, maskelerin ciltte çok önemli yararları vardır ve bu da maskeleri müşterilerin bakım rejiminin ideal destekleyicisi haline getirmektedir. Günümüzde piyasadaki Kömür maskelerine baktığımızda, çoğunlukla tek bir amaca yönelik formüle edildiklerini görüyoruz: akneye eğilimli ciltlerde aşırı yağı temizlemek. Şimdiye kadar çok nadir Kömür maskesi ciltteki birçok probleme hızlı ve güçlü bir şekilde bir arada çözüm sunmuştur.

Mustela Dermo Cleansing Yeni Adıyla Gentle Cleansing Gel

16 Aralık 2016

Dünyaca ünlü bebek ve anne ürünlerini içeren Mustela markası bebek bakım ürünleri içerisinde bir değişikliğe giderek ürünlerinden birinin adını değiştirmiştir. Mustela Dermo Cleansing ürünün adı artık Mustela Gentle Cleansing Gel olmuştur.

Dream On Ağustos Ayı Çekilişimiz Başladı...

02 Ağustos 2015

Herkese merhaba.
Nihanlamakyaj blogu ile birlikte Dream On Instagram Ağustos çekilişimiz başlıyor...

Bu çekiliş ile tam 3 kişi görseldeki hediyelerin sahibi olacak...

Çekilişe katılmak için yapmanız gerekenler...

Yaz Aylarında Sağlıklı Cilt, Sağlıklı Bakım

27 Temmuz 2015

Yaz mevsimi güneş, tatil ve sosyal aktivitelerin yogun olmasıyla çok sevilen, ancak bir yandan da cildimizin zararlı çevresel etkenlere yogun molarak maruz kaldıgı bir mevsimdir. Yaz aylarının cildimizde olusturabilecegi hasarı önlemek amacıyla dikkat etmemiz gereken bazı unsurlar, almamız gereken bir takım önlemler vardır.

1 2 3 4 5 .... 29 30 31
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.