sadsad x
asdasd

Gönderi Listesi

Göz Temizliğinde Vichy Markası

14 Şubat 2017

Göz çevresi yüz bölgesindeki en hassas alandır. Bu alan için özel bakım ürünleri kullanmak gerekmektedir. Aksi halde en ufak hassasiyet durumunda alerjik reaksiyonlar ortaya çıkar. Bunun yanı sıra aşırı hassas olan bu bölge erken yaşlanma belirtilerinin ilk oluşmaya başladığı yerdir.

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

13 Şubat 2017

Sevginize Yakışır Sevgililer Günü Hediye Alternatifleri

Yeni yılın ardından yaklaşan sevgililer günü mutlu çiftleri “sevgilime ne alsam” diye saran heyecanla karşılamaktadır. Sevgililer gününde ne alınır? Sorusunun cevabı şimdiden akılları kurcalamaya başladı. İlk kez sevgililer günü kutlayacak çiftler ve aşkını ilk gün ki heyecanla yaşayan eşler, günler öncesinden hediye alternatiflerini araştırmaya koyuldu. 

Dudaklarınıza İyi Bakın

09 Şubat 2017

Dudaklarınıza İyi Bakın

Soğuk hava etkisini gösterdiği aylarda vücudunuzu korumak mümkün olur fakat yüzümüzü korumak düşünüldüğü kadar kolay olmaz. Açıkta kalan yüz ovali rüzgâr gibi çeşitli dış etmenlere maruz kalır. Bunun sonucunda cilt bariyerlerinin dengesi bozulur ve bazı reaksiyonlar baş göstermeye başlar.

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

08 Şubat 2017

Karma Ciltler İçin Kusursuz Bakım

Biyoloji ve bilimden esinlenerek oluşturulan Bioderma ürünleri insanların kullanımına uygun formüller geliştirerek cilt sağlığını kontrol altında tutmaktadır. Bioderma, yaptığı araştırmalar sonucunda birçok soruna çözüm bulmuştur.

Hassas ve Alerjik Ciltler İçin Termal Bakım

01 Şubat 2017

Ülkemizde çoğu kişide rastlanan hassas cilt, kan damarlarının cilt yüzeyine genetik açıdan daha yakın olmasına verilen addır. Sıcak hava, yüzdeki kan damarlarının genişlemesine ve gözeneklerin açılmasına neden olur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.