x
2017 Mayıs 22

Dermalogica Deodorant Serisi

Dermalogica tarafından üretilen dermokozmetik ürünler tamamen doğal bitki özlerinden meydana getirilmiştir. Herhangi şekilde kimyasal ve katkı maddesi barındırmayan formüller, güvenle kullanıcıların hizmetine sunulmaktadır. Özellikle kokuların etrafa yayılmasına engel olmada üstün başarıya sahip dermalogica deodorant ürünleri başarılı sonuçlar elde etmektedir.

Devamını okuyunuz...
2017 Mayıs 11

Bioderma Hydrabio

Nem kaybı yaşayan kişiler kuruluk, pullanma, sızı ve kızarıklık oluşundan şikâyetçi olur. Bioderma Hydrabio serisi içinde bu sorunları yaşayan her bireyin cildine yönelik rahatlatma sağlayan bakım ürünleri bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında yaşanan sıkıntıların kalıcı olarak son bulmasına katkı sağlamaktadır. Cilt bakımı rutini içerisinde kolaylıkla dâhil edebileceğiniz formüllere sahiptir.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 28

La Roche Posay Hydraphase

Cilt üzerinde nemsizlikten kaynaklı birçok sorun meydana gelir. Bunlardan en önemlisi erken yaşlanma belirtileri içinde yer alan kırışıklıklardır. La roche posay termal su destekli Hydraphase ürünleri, cildi yoğun şekilde nemlendirir ve bu belirtilerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda konfor seviyesini en üste çıkarır, ferahlık sağlar.

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 24

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Ürünleri

Saç bakımı kadınlar içinde erkekler içinde oldukça önemlidir. Zamanla yıpranmaya başlayan ve zayıflayan saç kökleri, hava kirliliği, toz, hormonsal düzensizlikler, yetersiz beslenme, bazı ilaçlar ve kozmetik ürünlerin içeriğinde bulunan kimyasallar...

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 19

Bioderma Sensibio Serisi

Bioderma Sensibio serisi, hassasiyet ve tahriş oluşumlarına karşı koruma gerçekleştirir. Cilt yüzeyini korumaya yardım eder. Dış etkenlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluk durumun yaşanmasına engel olur. Hassas ve..

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 13

Dermalogica Anti aging Bakımı

Yaş ilerledikçe bedenimizde bazı değişiklikler meydana gelmeye başlar. Çevresel faktörler, dış etkenler bu sürecin hızlanmasına sebebiyet verir. Güneş ışınlarının zararlı ultraviyole ışınları, hava kirliliği, toz kırışıklık oluşumuna neden olur. Bu durum kişilerin psikolojisini olumsuz olarak etkiler.   

Devamını okuyunuz...
2017 Nisan 07

Avene Günlük Bakım Serisi

Her kadının kendine ait cilt bakım rutini vardır. Güzelliğine ve mihrabına önem veren her birey kusursuz bir görünüme kavuşmak adına bazı uygulamalar yapar. Genellikle bitkisel özlerle evde hazırlanan tarifler tercih edilse de, zamanı olmayan ve dermatologlar tarafından onaylanmış formülleri kullanmak daha faydalı görülmektedir.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 28

Dermalogica Vücut Bakımı

Günlük ve haftalık olarak yapılması gereken bu uygulamalar sağlıklı, hoş ve bakımlı görünmek adına yapılır. Günümüzde kozmetik ürünlerin...

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 27

Mustela Ürünleri ve Güneş Koruması

Yaz aylarında güneşin sıcaklığı en çok bebeklerin ve çocukların yüzünü güldürmektedir. Bu yüzden çocuklar genellikle yaz aylarının gelmesini dört gözle bekler. Kum içinde saatlerce oynayan çocuklar güneş altında...

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 24

La Roche Posay Fondöten

LaRoche Posay Fondöten ürünleri, cilt üzerinde gösterdiği etkinlikler sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkartan bir makyaj bazıdır. Çevresel faktörlere ve dış etmenlere karşı koruma sağlayan bir yapıdadır. Yüz bölgesinde meydana gelen akne, akne izi gibi lekelerin kapatılmasına ince çizgi, kırışık ve kazayağı görünümlerinin düzelmesine yardımcı olur. İçeriğinde güneş koruyucu özelliği bulunmaktadır.

Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.