sadsad x
asdasd

Gönderi Listesi

Bioderma Hydrabio

11 Mayıs 2017

Nem kaybı yaşayan kişiler kuruluk, pullanma, sızı ve kızarıklık oluşundan şikâyetçi olur. Bioderma Hydrabio serisi içinde bu sorunları yaşayan her bireyin cildine yönelik rahatlatma sağlayan bakım ürünleri bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında yaşanan sıkıntıların kalıcı olarak son bulmasına katkı sağlamaktadır. Cilt bakımı rutini içerisinde kolaylıkla dâhil edebileceğiniz formüllere sahiptir.

La Roche Posay Hydraphase

28 Nisan 2017

Cilt üzerinde nemsizlikten kaynaklı birçok sorun meydana gelir. Bunlardan en önemlisi erken yaşlanma belirtileri içinde yer alan kırışıklıklardır. La roche posay termal su destekli Hydraphase ürünleri, cildi yoğun şekilde nemlendirir ve bu belirtilerin giderilmesine yardımcı olur. Aynı zamanda konfor seviyesini en üste çıkarır, ferahlık sağlar.

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Ürünleri

24 Nisan 2017

Saç bakımı kadınlar içinde erkekler içinde oldukça önemlidir. Zamanla yıpranmaya başlayan ve zayıflayan saç kökleri, hava kirliliği, toz, hormonsal düzensizlikler, yetersiz beslenme, bazı ilaçlar ve kozmetik ürünlerin içeriğinde bulunan kimyasallar...

Bioderma Sensibio Serisi

19 Nisan 2017

Bioderma Sensibio serisi, hassasiyet ve tahriş oluşumlarına karşı koruma gerçekleştirir. Cilt yüzeyini korumaya yardım eder. Dış etkenlerin neden olabileceği her türlü olumsuzluk durumun yaşanmasına engel olur. Hassas ve..

Dermalogica Anti aging Bakımı

13 Nisan 2017

Yaş ilerledikçe bedenimizde bazı değişiklikler meydana gelmeye başlar. Çevresel faktörler, dış etkenler bu sürecin hızlanmasına sebebiyet verir. Güneş ışınlarının zararlı ultraviyole ışınları, hava kirliliği, toz kırışıklık oluşumuna neden olur. Bu durum kişilerin psikolojisini olumsuz olarak etkiler.   

Avene Günlük Bakım Serisi

07 Nisan 2017

Her kadının kendine ait cilt bakım rutini vardır. Güzelliğine ve mihrabına önem veren her birey kusursuz bir görünüme kavuşmak adına bazı uygulamalar yapar. Genellikle bitkisel özlerle evde hazırlanan tarifler tercih edilse de, zamanı olmayan ve dermatologlar tarafından onaylanmış formülleri kullanmak daha faydalı görülmektedir.

Mustela Ürünleri ve Güneş Koruması

27 Mart 2017

Yaz aylarında güneşin sıcaklığı en çok bebeklerin ve çocukların yüzünü güldürmektedir. Bu yüzden çocuklar genellikle yaz aylarının gelmesini dört gözle bekler. Kum içinde saatlerce oynayan çocuklar güneş altında...

La Roche Posay Fondöten

24 Mart 2017

LaRoche Posay Fondöten ürünleri, cilt üzerinde gösterdiği etkinlikler sayesinde mükemmel sonuçlar ortaya çıkartan bir makyaj bazıdır. Çevresel faktörlere ve dış etmenlere karşı koruma sağlayan bir yapıdadır. Yüz bölgesinde meydana gelen akne, akne izi gibi lekelerin kapatılmasına ince çizgi, kırışık ve kazayağı görünümlerinin düzelmesine yardımcı olur. İçeriğinde güneş koruyucu özelliği bulunmaktadır.

Avene ve Peeling Bakımı

23 Mart 2017

Avene ürünlerinin kaynağı avene termal su tesislerinden gelmektedir. Hemen hemen her ürünün formülünde bulunan termal su, cilt sağlığına olumlu bir biçimde iyi gelmektedir. Kalıcı olarak tedavi sağlayan özelliğe sahip avene markası, diğer birçok ürün gibi doğal yollarla üretilmektedir.

Saç Bakımında Bioxcin Ürünleri

22 Mart 2017

Saç dökülmesi kadınlarda ve erkeklerde farklı şekilde gelişmektedir. Kadınların saç tabakasının her alanından dökülmeler meydana gelirken, erkeklerdeyse...

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.