x
2017 Mart 23

Avene ve Peeling Bakımı

Avene ürünlerinin kaynağı avene termal su tesislerinden gelmektedir. Hemen hemen her ürünün formülünde bulunan termal su, cilt sağlığına olumlu bir biçimde iyi gelmektedir. Kalıcı olarak tedavi sağlayan özelliğe sahip avene markası, diğer birçok ürün gibi doğal yollarla üretilmektedir.

Devamını okuyunuz...
2017 Mart 01

Vichy Aqualia Serisi

Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur temizliktir. Bakım ürünleri kullanılmadan önce uygulanacak bölge iyice temizlenerek etkisini daha hızlı bir biçimde göstermesi sağlanır.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 27

Menopoz Döneminde Vichy Neovadiol Serisi

İnsanlar gelişme süresince çeşitli evrelerden geçer. Ergenlik akneleri, erken yaşlanma belirtileri derken menopoz dönemiyle birlikte kadınlar hem hormonsal hem de fiziksel problemler yaşarlar. Bu sıkıntılar zaman içerisinde cilde yansımaya başlar.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 20

Kuru Şampuanla Saça Hacim Verme

Kuru şampuanların kullanımı herhangi bir hastalık durumunda veya kamp gibi suyun bulunmadığı yerlerde saçı kolayca yıkamak için yardımcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilinmeyen ise aslında kuru şampuanlar bir kalıcı bir çözüm olarak değil, günü kurtarmak için üretilmiş olduğu.

Devamını okuyunuz...
2017 Ocak 11

Bakımlı Bir Cilt için Yüz Temizleyici Jel

Merhabalar, dermokozmetika ailesi olarak bu hafta sizlere, cilt bakımı rutininde yer alan yüz temizleme jeli ne işe yarar? Sorusuna karşılık vereceğiz.

Devamını okuyunuz...
2016 Aralık 09

Yeni Trend Kadınlarda Yüz Tıraşı

Son zamanlarda kadınlar tarafından büyük bir akım başladı. Yüz çevresinde meydana gelen istenmeyen tüylerin alınması için yapılan epilasyon, ağda ve ip uygulamalarından sonra erkeklerin kullandığı usturayı kullanmak oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. 

Devamını okuyunuz...
2014 Kasım 17

Bob kesim bu yıl da çok moda...

Ünlülerin fazlasıyla tercih ettiği ve 2014 yılında da moda olan 'bob saç kesim modeli'ni siz de yüz tipinize en uygun olacak şekilde kestirebilirsiniz...

Devamını okuyunuz...
2014 Ağustos 14

Daha uzun süreli kıvrık kirpikler için...

Kirpiklerinizi kıvırma makinasıyla kıvırırken rimelinizi de aynı anda sürün ki, kirpikleriniz daha uzun süreli kıvrık kalsın.

Devamını okuyunuz...
2014 Haziran 16

Nuxe ile Parlayın...

Nuxe Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ /Huile Prodigieuse Or 
(Yüz, Vücut, Saçlar) 100ml

Devamını okuyunuz...
2014 Haziran 05

Sizde deneyin...

Bu sene burgulu saçlar çok moda...
Devamını okuyunuz...
Blog Kategorileri

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.