sadsad x
asdasd

Güzellik

Avene ve Peeling Bakımı

23 Mart 2017

Avene ürünlerinin kaynağı avene termal su tesislerinden gelmektedir. Hemen hemen her ürünün formülünde bulunan termal su, cilt sağlığına olumlu bir biçimde iyi gelmektedir. Kalıcı olarak tedavi sağlayan özelliğe sahip avene markası, diğer birçok ürün gibi doğal yollarla üretilmektedir.

Vichy Aqualia Serisi

01 Mart 2017

Cilt bakımı yapılırken dikkat edilmesi gereken en önemli unsur temizliktir. Bakım ürünleri kullanılmadan önce uygulanacak bölge iyice temizlenerek etkisini daha hızlı bir biçimde göstermesi sağlanır.

Menopoz Döneminde Vichy Neovadiol Serisi

27 Ocak 2017

İnsanlar gelişme süresince çeşitli evrelerden geçer. Ergenlik akneleri, erken yaşlanma belirtileri derken menopoz dönemiyle birlikte kadınlar hem hormonsal hem de fiziksel problemler yaşarlar. Bu sıkıntılar zaman içerisinde cilde yansımaya başlar.

Kuru Şampuanla Saça Hacim Verme

20 Ocak 2017

Kuru şampuanların kullanımı herhangi bir hastalık durumunda veya kamp gibi suyun bulunmadığı yerlerde saçı kolayca yıkamak için yardımcı olduğunu hepimiz biliyoruz. Bilinmeyen ise aslında kuru şampuanlar bir kalıcı bir çözüm olarak değil, günü kurtarmak için üretilmiş olduğu.

Bakımlı Bir Cilt için Yüz Temizleyici Jel

11 Ocak 2017

Merhabalar, dermokozmetika ailesi olarak bu hafta sizlere, cilt bakımı rutininde yer alan yüz temizleme jeli ne işe yarar? Sorusuna karşılık vereceğiz.

Yeni Trend Kadınlarda Yüz Tıraşı

09 Aralık 2016

Son zamanlarda kadınlar tarafından büyük bir akım başladı. Yüz çevresinde meydana gelen istenmeyen tüylerin alınması için yapılan epilasyon, ağda ve ip uygulamalarından sonra erkeklerin kullandığı usturayı kullanmak oldukça etkili sonuçlar ortaya çıkarıyor. 

Bob kesim bu yıl da çok moda...

17 Kasım 2014

Ünlülerin fazlasıyla tercih ettiği ve 2014 yılında da moda olan 'bob saç kesim modeli'ni siz de yüz tipinize en uygun olacak şekilde kestirebilirsiniz...

Daha uzun süreli kıvrık kirpikler için...

14 Ağustos 2014

Kirpiklerinizi kıvırma makinasıyla kıvırırken rimelinizi de aynı anda sürün ki, kirpikleriniz daha uzun süreli kıvrık kalsın.

Nuxe ile Parlayın...

16 Haziran 2014

Nuxe Altın Parıltılı Çok Amaçlı Kuru Yağ /Huile Prodigieuse Or 
(Yüz, Vücut, Saçlar) 100ml

Sizde deneyin...

05 Haziran 2014
Bu sene burgulu saçlar çok moda...
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.