Yandex Metrica

Blistex Dudak Nemlendirici

Dudaklar cildin en hassas bölgeleri arasında yer alır. Susuzluk, soğuk, aşırı sıcak ortamlar ince deri altında biriken nem oranını düşürür ve kurumasına neden olur. Yüzün diğer bölümlerine oranla daha ince olan bu alanın doğal olarak koruması da çok daha azdır. Aynı zamanda dudakların kenarlarında yağ bezecikleri olmadığı için kırışıklıklar ve çizgiler daha kolay ortaya çıkar. Soğuk hava şartlarında dudakları korumak pek mümkün olmaz. Bu nedenle yardımcı ürünlere ihtiyaç duyarız.

Blistex, dermokozmetik ürünler arasında dudak bakımına en çok özen gösteren markadır. Amerika Birleşik Devletlerinde kurulan firma, geliştirdiği ürünler sayesinde ince derisinin soyulmasına, kurumasına ve tahrip olmasına engel olur. Gün içinde cilde temas eden dış etkenlerden ve çevresel faktörlerden korumaya yardımcı olur. Bununla beraber erken yaşlanma belirtilerinden biri olan kırışıklıkların oluşmasına izin vermeden bakımını gerçekleştirir.

Dudak bakımında ismini sıkça duyuran Blistex, Hassas ve kuru ince derinin yumuşamasına destek olur. Formülünde bulunan bileşenler ve doğal özler sayesinde yoğun derecede nem sağlar ve düzelmesine katkıda bulunur. Dermatologlar tarafından güvenle tavsiye edilir.

Blistex Dudak Nemlendirici Ürünlerinin Sağladığı Etki

Dışarıda kalan ve dış etmenlerle oldukça sık mücadele eden dudak ve dudak çevresi, zamanla kurumaya ve soyulmaya başlar. İstemsiz olarak dudak derisinin koparılması sonrasında deri kanar veya sızlamaya başlar. Bu durum gittikçe kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Bu nedenden ötürü Blistex markası geliştirmiş olduğu dudak nemlendirici ürünler ile dudakları koruma altına alır. Çatlamış, hassas ve nemsiz dudaklara gereken bakımı sağlar. İçeriğinde bulunan bitki ve meyve özleri sayesinde hoş bir koku ve tat bırakır. Işıltı verir. Konfor düzeyini dengeler. İstenilen dolgun ve pürüzsüz dudaklara kavuşturur.

Blistex Dudak Nemlendirici Ürünler ve Özellikleri

Classic Lip Protector: Formülünde bulunan bileşenler sayesinde dudaklara gereken özeni gösterir. Nem seviyesinin düzenlenmesini sağlar. Kuruyan ve çatlayan bölgelerin onarılmasına yardımcı olur. Kazandırdığı nem ve yumuşaklık ipeksi bir dokunuş sağlar. SPF 10 ile korumasını gerçekleştirir. Mükemmel pürüzlük sağlar. Besleyici bakım Papatya özü, gliserin ile desteklenir.

Blistex Dudak Nemlendirici - Lip Relief Cream: Çatlayan dudakların bir an önce onarılmasına katkı sağlar. Yumuşak bir dokunuş verir. Rahatlama ve ferahlık sayesinde aktif bir koruma sağlar.

10 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.