sadsad x
asdasd

Bliss Vücut Bakımı

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Vücut bakımı, cildin sağlıklı ve hoş görünmesi adına yapılan bir uygulamadır. Kadınlar tarafından daha sık yapılmaktadır. Duş esnasında veya sonrasında cildin nemlenmesini kuruluğun önlenmesine yardımcı olur. Dış etkenlere; hava kirliliği, toz, duman gibi birden çok faktöre maruz kalan cildin hem temizlenmesine hem de korunmasına katkıda bulunur. Vücut bakımı, aynı cilt bakımı gibi aksatılmadan uygulanması gerekir. Aksi halde cilt sorunlarının meydana gelmesi kaçınılmazdır. Uzun süre güneş ışınlarına maruz kalmak vücutta çeşitli sorunların oluşmasına neden olur. Vücudun neye ihtiyacı olduğunu bilmek bu konuda oldukça önemlidir. Vücut bakımını doğru bir şekilde yapmak istenilen görünüme kısa sürede kavuşturmaya olanak sağlamaktadır.

Kadınlar özellikle dış görünüşünü daha fazla önemsemektedir. Yaş ilerledikçe cilt yıpranmaya başlar. Bu nedenle daha özen göstermek gerekir. Bebeksi ve ipeksi dokunuşa sahip olmak her kadının hayalini süsler. Pürüzsüz duran ve kusursuz cilde sahip olmak zor değildir. Bunun için yapılması gereken en önemli şey düzenli olarak bakım yapılmasıdır. Bakımı eksiksiz şekilde tamamlanan cilt kendini yeniler ve mükemmel duruşa sahip olur. Bliss tarafından üretilen vücut bakımları bu konuda kullanıcılarına en iyi çözümü sunar ve geliştirdiği ürünlerle mükemmel sonuçlar ortaya çıkarır.

Bliss Vücut Bakımı Ürünlerinin Vücuda Sağladığı Etki

Fransız dermokozmetik markası kurulduğu günden itibaren cilt bakımından yüz bakımına kadar birçok alanda yeni formüller geliştirmeye devam etmektedir. Son teknolojiyle hazırladığı ürünler içerisinde vücudun sağlığını korumak önemli bir rol oynamaktadır. Bliss vücut bakım ürünleri cildin nemlenmesine, kırışıklıkların ve sarkmaların toparlanmasına yardımcı olur. Formülünde bulunan doğal bileşenler kısa sürede etkisini göstererek istenilen dış görünüşe kavuşturur. Yenileyici özelliği bulunan bliss vücut bakım ürünleri uzmanlar ve dermatologlar gözetiminde hazırlanmaktadır. Bunun için herhangi şekilde kimyasal veya zararlı madde içermez. Çatlak oluşumlarının yaşanmasına ve selülit görünümüne izin vermez.

Bliss Vücut Ürünleri ve Özellikleri

Limon Ve Adaçayı Özleri İçeren Vücut Kremi: Cilt yüzeyi zamanla nem oranını kaybeder ve kurumaya başlar. Deri üzerinde sertleşme ve soyulma ile beraber kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Bu nedenle özel olarak geliştirilmiş vücut kremi cildin nemlenmesini sağlar ve koruma altına alır.

Selülit Karşıtı Sıkılaştırıcı Gece Kremi: Selülit görünümünü yok etmeye yardımcı olur. 6 saat boyunca etkisini kaybetmez. Gece uygulanır ve uyurken cildin kendini yenilemesini sağlar. Pürüzsüz bir cilde kavuşturur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.