sadsad x
asdasd

Bliss Temizleyici

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Yüz temizliği cilt görünümü açısından oldukça önemlidir. Temizlenmeyen cilt zamanla yıpranmaya başlar, kir ve makyaj kalıntıları kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Bu nedenle yüz temizliğinin düzenli olarak yapılması gerekmektedir. Günümüzde yüz temizliğinin yapılması hem yaşlanma belirtilerinin hem de gözeneklerin içinde biriken kir kalıntılarının giderilmesine yardımcı olur. Özellikle kadınları bu yöntemi daha sık kullanır. Yüz bakım uygulamalarında yer alan temizlik nem seviyesinin düzenlenmesine olanak sağlar. Zaman kaybı yaşanmasının önüne geçer.

Yüz temizliğinin dikkatli olarak yapılması için ürünlerin kullanım talimatlarını özen göstermek gereklidir. Günde en az 1 kez yüzün yıkanması gereklidir. İnsanlar dış etkenlerden ve çevresel faktörlerden bu denli kolay şekilde etkilenebilir. Bunun için doğal evde yapılan temizleme ürünleri de olumlu sonuçlar vermektedir.

Derinlemesine bir temizlik yapmak için yüzün sadece suyla yıkanması yeterli gelmez. Yüz için geliştirilmiş aktif temizleme ajanı içeren tanecikli jellerin kullanılması daha faydalıdır.

Bliss Temizleyici Ürünler ve Sağladığı Etkiler

Bakım yaparken özen gösterilmesi gereken ilk unsurlardan biri cildin temizliğidir. Gözenekleri tıkanmış ve cilt kanalları tamamen dolmuş bir cilt yıpranmaya başlar. Erken yaşlanma belirtilerinin başlamasıyla psikolojik olarak insanların olumsuz etkilenmesine neden olur. Fakat düzenli olarak bakım yapılması ve cildin her zaman temiz tutulması hücrelerin yeniden güçlenmesine yardımcı olur ve aydınlık görünen cilde kavuşturur. Bliss Temizleyici ürünler bu konuda harika çözümler sunmaktadır. Formülünde bulunan aktif temizleyiciler gözeneklerin en derinine işler ve komple bir temizliğin adımlarını atar. Ardından yapılan cilt bakımıyla ferah ve taze bir his uyandırır. Bliss tarafından üretilen temizleme ürünleri oldukça hızlı etki eder ve siyah nokta oluşumlarının da arınmasını sağlar.

Bliss Temizleyici Ürünler ve Özellikleri

Bliss Clog Dissolving Cleansing Milk: içeriğinde bulunan doğal özler yüz bölgesinin tamamen temizlenmesini sağlar. Cildi pürüzleştirir. Temizleme sütü olarak adlandırılır. İstenildiği takdirde maske olarak kullanılabilir. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur.

Daily Detoxifying Facial Toner: Formülünde alkol içermemesi gözeneklerin sıkılaşmasına yardım eder. Yüz bölgesini en iyi şekilde kir ve toz gibi dış etkenlerden arındırır. Cildi nemlendirir, aynı zamanda ph değerini düzenleyerek yumuşacık bir dokunuşa sahip olmasını sağlar. Her cilt tarafından uygulanabilir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.