sadsad x
asdasd

Bliss Serum

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Yüz serumları, derinin altına işleyerek cildin deformasyonlarını gidermeye yardımcı olur. Kırışıklık, esneklik kaybı gibi problemlerin karşı geliştirilmiş serumlar, diğer cilt sorunlarına çözüm sağlamaktadır. Cilde en iyi şekilde bakım gerçekleştirir ve parlamasına yardım eder. Işıltılı dolgun duran cilt her zaman daha ilgi çekici hale gelir. Serumların içeriğinde genel olarak birbirinden farklı vitaminler yer alır. Aynı zamanda Q10 gibi hücre yenileyici bileşenler bulunur. Günlük yaşam koşulları içinde meydana gelen stres, yorgunluk, güneş ışınları gibi çevresel sebeplerden hasar gören deriyi onarmada katkı sağlar. İçeriğinde bulunan takviye edici özellikler sağlıklı görünen bir cilde kavuşturur.

Serum ürünleri düzenli olarak kullanıldığında etkisini göstermeye başlar. Sıvı kıvamda gözeneklerin içine nüfuz eden yapısı anında en derine işler ve istenilen sonuca en kısa sürede ulaştırır. Yaklaşık olarak 2 ay boyunca düzenli olarak kullanıldığında cilt görünümünde olumlu gelişmeler sergiler. Takviye edici ürünler alınmaya başlandıktan 45 gün sonra ise yenilenme süreci tamamlanmış olur.

Bliss Serum Ürünleri ve Sağladığı Etkiler

Cilt sağlığını korumak adına geliştirilmiş ürünler, özellikle yüz bölgesinde oluşan ve kadınların en çok şikâyetçi olduğu sivilcelenme, kırışıklık, ince çizgi, sarkmalar konusunda etkisini gösterir. Bliss Serum ürünleri, kullanıma başlandıktan sonra tüm işlevlerini eksiksiz şekilde yerine getirir. Yorgunluğa, strese, uykusuzluğa karşı korumasını gerçekleştirir. Sadece cilt sorunu yaşayan kişilerin serum kullanması önerilir. Cilt üzerinde normalden fazla akne oluşması, kuruluk, erken yaşlanma belirtilerinin yok edilmesinde önemli bir rol oynar. Dış görünüşü olumlu olarak etkiler. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarıyla geçmiştir.

Bliss Serum Ürünleri ve Özellikleri

Toparlayıcı ve Sıkılaştırıcı Serum: Tamamen doğal bileşenlerden oluşan aktif içerikli formül, sıkılaştırma ve dolgunluk konusunda harikalar yaratmaktadır. Tek bir şişe içerisinde yaşlanma belirtilerini zamanla yok eder. Son teknolojiyle üretilen serum bliss laboratuvarlarında geliştirilmiştir. Temiz cilde uygulanır. Yüz ve boyun bölgesine damla şeklinde kullanılır. Masaj yaparak nazik ve yavaşça elmacık kemiklerine doğru yedirilir.

Anti-Aging Etkili Serum: Formülünde bulunan Hydroplex üç teknolojisiyle yüz bölgesini derinlemesine nemlendirir. İnce çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Oluşan kurulukların yumuşamasını sağlar ve sıkılaştırıcı özelliği sayesinde daha genç bir görünüme kavuşturur. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.