sadsad x
asdasd

Bliss Nemlendirici

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Cilt ne kadar yağlı, kuru, karma olarak ayrılsa da neme her zaman ihtiyaç duyar. Bunun nedeni ise cildin çevresel faktörlere ve çeşitli etkenlere maruz kalmasıdır. Özellikle yüz bölgesinde oluşan bu duruma sebebiyet veren unsurlar arasında ilk olarak güneşin zararlı ultraviyole ışınları gelir. Daha sonrasında hava kirliliği, rüzgâr, yağmur gibi etmenler yer alır. Yüz bölgesini korumak adına nemlendirici ürünler kullanmak oldukça faydalıdır. Fakat yüz bölgesinde yeterli derecede su miktarı varsa veya nem seviyesi karşılanıyorsa ayrıyeten nemlendirici kullanmak herhangi şekilde etki yaratmaz. Nem seviyesi düşük olan kişiler günlük olarak nemlendirme ürünleri kullanarak cildin sağlığını korumaya katkı sağlar.

Bliss Nemlendirici Ürünleri ve Sağladığı Etkiler

Güneş ışınlarının sağladığı yararların yanı sıra yarattığı olumsuz durumlardan biri de cilt sağlığını olumsuz etkilemesidir. Cilt kanserine kadar çok sayıda probleme neden olan ultraviyole filtreleri nem veren ürünlerle birlikte kendini geri çeker ve nemlendirici ürünler gerçek bir koruma sağlar. Makyaj ürünlerinin yüz bölgesine verdiği zararları en aza indirger. Bliss nemlendirici ürünleri aynı zamanda, doğru şekilde kullanıldığında pürüzsüz ve yumuşacık bir dokunuşa kavuşturur. Makyaj yapmadan önce harika bir zemin hazırlayıcı olarak kullanılabilir. Cilt üzerinde herhangi şekilde tahriş ve alerjik reaksiyon oluşumuna izin vermez. Dermatolojik araştırmalardan ve çalışmalardan geçerek yapılan testlerden başarılı sonuçlar almıştır. Birden çok uzman ve dermatolog tarafından güvenle tavsiye edilmektedir. Nem dengesi sağlanamayan ciltlerin kısa sürede düzelmesine imkân sağlar. Düzenli olarak kullanıldığında mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Bliss kullanıcıları tarafından sıklıkla kullanılan ürünler içinde yer alır.

 Bliss Nemlendirici Ürünleri ve Özellikleri

Triple Oxygen Ex Glow Sion: Formülünde yer alan deniz yosunları, vitaminlerle desteklenerek zenginleştirilmiştir ve cilt sağlığını korumak adına oldukça başarılı sonuçlar çıkarmaktadır. Cilde ışıltı verir. Nem seviyesinin dengelenmesine yardımcı olur. İçeriğinde bulunan E vitamini sayesinde antioksidan etkisi yaratır. C vitamini katkısı ve üç farklı oksijen ile aydınlık bir görüntü sağlar. Her cilt tarafından uygulanabilir. Kan dolaşımının arttırmaya yardımcı olacak şekilde günde iki kez sabah ve akşam kullanılır.

Anti-Aging Etkili Nemlendirici Losyon: Yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olan bir formüle sahiptir. İnce çizgilerin yok olmasına yardımcı olur. İçeriğinde bulunan özler sayesinde hücre yenilemesine destek olur. Güneş koruyucu filtresi sayesinde dış etkenlere karşı koruma gerçekleştirir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.