sadsad x
asdasd

Bliss Maske

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Maskeler, günlük cilt bakımında önemli bir yere sahiptir. Her dönemde önümüze çıkan maske çeşitli farklı alanlarda değişmelere uğramaktadır. Yüz maskesi, özellikle kadınlar tarafından oldukça sık uygulanmaktadır. Gözeneklerin açılmasını ve akne oluşumlarının giderilmesi için yapılan maskeler son zamanlarda erkeklerinde gözdesi haline gelmektedir.

Kuaförlerde ve berberlerde cilt bakımı yapılırken uygulanan en etkili bakım yöntemleri arasında yer almaktadır. Siyah noktaların temizlenmesine ve cilt bariyerlerinin dengesini korumaya yardımcı olur. Genellikle yüz ve boyun bölgesine uygulanır. Dışardan besinlerin cilde alınmasını sağlar ve aynı zamanda cilt problemlerinin çözüme ulaştırılmasına vesile olur. Birbirinden farklı birçok soruna yönelik maskeler bulunmaktadır. İstenilen kusursuz görünüme kavuşturmada oldukça önemli bir yere sahiptir.

Bliss Maske serisi, kuru ciltler için nemlendirme; yağlı ciltler için Sebum seviyesini dengeleme, hassas ciltler için koruyuculuk sağlamaktadır. Bliss maske ürünleri formülünde bulunan bileşenler sayesinde cilt bariyerlerinde biriken kiri ve kalıntıyı arındırmaya yardım eder. Siyah noktaların ve akne oluşumlarının düzelmesini sağlar. Cildi tahriş etmez, kuruluk veya pullanma durumlarının meydana gelmesine engel olur. Düzenli olarak kullanıldığında etkisini kısa sürede göstermeye başlar.

Bliss Maske Ürünleri ve Sağladığı Etki

Cilt bakımı rutininde yer alan maske uygulamaları erkeklerin ve kadınların vazgeçilmezidir. Cilt sağlığını korumak adına yapılan bu uygulama, pürüzsüz bir cilde kavuşturur. Her cilt tipine göre özel olarak geliştirilmiş ürünler herhangi şekilde yan etki yapmaz. Tahriş ve kuruluk gibi cilt sorunlarının oluşmasına izin vermez. Formülünde kimyasal veya zararlı madde barındırmaz. Dermatolojik araştırmalardan ve testlerden başarıyla geçmiştir. Bliss kullanıcıları tarafından en çok tercih ürünlerdendir.

Bliss Maske Ürünleri ve Özellikleri

Triple Oxygen Instant Energizing Mask: Dış etmenlerden ve çevresel faktörlerden dolayı yıpranmaya başlayan yüz bölgesi, zamanla kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Bliss tarafından üretilen aydınlatıcı maske, mat görünen yorgun duran cildi yenilemeye yardım eder. Uygulama esnasında meydana çıkardığı oksijen molekülleri sayesinde cilde anında ışıltı katar. Erken yaşlanma belirtilerine karşı koruma gerçekleştirir.

Steep Clean Facial Mask: Formülünde bulunan hassas enzimleri sayesinde ölü hücrelerin kendini yenilemesine izin verir. Pürüzleştirme ve gözeneklerin sıkılaşmasına yardımcı olur. Bitki özleriyle zenginleştirilmiş içeriği cilde aydınlık bir görünüm verir. Yaklaşık 15 dakika derinlemesine etkili bakım yapar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.