sadsad x
asdasd

Bliss Göz Çevresi Bakımı

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Göz etrafına yapılan bakım, oluşan morlukların gözün kenarlarında meydana gelen ince çizgilerin giderilmesine yardımcı olur. Bu belirtilerin oluşması cildin yıpranmış olduğunun işaretçisidir. Öncelikli olarak nemlendirme sağlamak oldukça önemlidir. Özel olarak seçilmiş bitki özlerinin sağladığı etkilerde göz çevresi bakımını eksiksiz gerçekleştirmeye imkân sağlar.

Göz çevresi hassas bir yapıdadır. Erkeklerinde yaşadığı sorunlar içinde yer alır ve kadınlarında ortak derdidir. Özellikle yaz aylarında güneşin zararlı ultraviyole ışınlarının temas etmesiyle etkiler çoğalmaktadır. Kendini çok çabuk belli eden etkiler gözetrafına hızlıca yayılır. Yorgun, kırışık, torbalı ve mor bir görünüme sahip olur. Kötü duran bu görüntü zamanla dış görünüş üzerinde psikolojik olarak olumsuz etkiler yaratır.

Makyaj uygulamaları yapmak, temizlik işlemlerinin aksatılması gibi birden çok konu yüzünden göz çevresine istenilen bakım gerçekleşmez. Aynı zamanda her ürün gözçevresine tolere edilmez. Bu nedenle göz çevresine özel olarak bakım ürünleri kullanılmalıdır. Ayrıca güneş gözlüğü kullanılmalı, güneş koruyucu ürünler sürülmeli, Nemlendirici bakım ürünleriyle gözetrafına istenilen görünümü oluşturmaya yardım eder. Uyku düzeninde kurulması en önemli faktörler içerisinde yer alır. Günde 8 saat boyunca aralıksız uyumak şarttır. Az su tüketmekte kuruluğa neden olabileceği için günde iki litre kadar su tüketmeye özen gösterilmesi gerekir.

Bliss Göz Çevresi Bakımı ve Sağladığı Etki

Kusursuz bakışlara sahip olmak isteyen kişiler gözetrafına doğal olarak fazlaca özen gösterir. Bakım yapılmayan gözler zamanla kırışık oluşumlarına maruz kalır ve mor halka, torbalanma gibi birden çok etkiye maruz kalır. Bu nedenle düzenli olarak dermokozmetik ürünler kullanmak oldukça büyük önem teşkil etmektedir. Kısa sürede etkisini göstermeye başlayan bliss markasına ait göz kremleri istenilen görünüme kavuşturur. Cilt üzerinde herhangi şekilde yan etki yaratmaz. Kimyasal madde ve zararlı bileşenler içermez. Günlük olarak kullanıma uygun olup nemlendirme konusunda harikalar yaratır.

Bliss Göz Çevresi Bakımı Ürünleri ve Özellikleri

Triple Oxygen Eye Gel: Detoks etkili bakım ürünü gözlerin yeniden eski görünümüne kavuşmasına yardım eder. İçeriğinde bulunan bileşenler gerekli tüm etkiyi gösterir. Kullanıcılarında büyük beğenisi kazanan ürün, kısa sürede etkili bir çözüm gerçekleştirir. Hafif yapısı sayesinde çizgilerle savaşır. Gözçevresi bakımı öncesinde oluşan belirtilerin yok olmasını sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.