sadsad x
asdasd

Bliss Banyo ve Spa

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Spa kelimesi Sudan gelen sağlık olarak adlandırılmaktadır. Tam olarak açılımı ise Sanitas Per Aquam’ dır. Su, her canlı için büyük önem teşkil etmektedir. Su günlük yaşantıda içmeye, temizlenmeye, yıkamaya yarar. Su farklı formlarda da kullanabilir. Buhar halinde kullanımı hem rahatsızlıklara karşı savaşmaya hem de cilt bakımı için oldukça önemlidir. Vücudumuzun yüzde yetmişi sudur. Bu nedenle vücuttaki su oranını korumak gerekmektedir. Cilt bakımını gerçekleştirirken cildin su seviyesine dikkat edilmelidir. Temizlik uygulamalarında su, hem sağlık hem de arınmada büyük rol oynar.

Vücut temizliğini gerçekleştirmek için sadece su yeterli gelmez. Vücut temizliği için banyo bakım ürünlerine ihtiyaç duyarız. Özellikle günümüzde en çok tercih edilen duş jelleri bu konuda kullanıcıların en büyük yardımcısıdır. Sabundan daha hafif ve yumuşatıcı formülü sayesinde cildi kurutmadan bakımını yapar. Kendine has kokusu ve aktif temizleme ajanları banyo sırasında rahatlamanıza yardımcı olur.

Bliss tarafından üretilen Banyo ve Spa serisi sunduğu duş jeli ve temizleme sabunlarıyla harika bir spa keyfi yaşatmaktadır. Böylece cildin temizliğinden ve sağlığından emin olabilirsiniz. Bliss Banyo ve Spa kategorisinde bulunan ürünler keyifli bir ortam hazırlamanıza yardım ederek evinizde spa ve masaj rahatlığını yaşatır.

Bliss banyo, duş ve Spa ürünleri kadınlar ve erkekler için ayrı ayrı tasarlanmaktadır. Bu nedenle ortak kullanıma uygun değildir. Duş jelleri özellikle pek çok çiçek kokusuna sahiptir ve bu harika kokulu ürünleri kadınlar kullanır. Erkekler ise daha odunsu kokuları tercih etmektedir. Her banyoda duş jeline mutlaka ihtiyaç vardır. Bunun için erkeklere özel duş jeli çeşitleri üretilerek benzersiz kokularıyla tene uyum sağlar. Kadınlara özel duş jelleri pek çok çiçek kokusuyla ten üzerinde kalıcılık sağlar.

Bliss Banyo ve Spa Ürünleri ve Özellikleri

Bliss Lemon & Sage Soapy Suds: Limon özünün yanında ada çayıyla birlikte özleşmiş kokusuyla duş keyfini doyasıya yaşatır. Formülünde bulunan gliserin, aloe vera, ve E vitamini sayesinde cildin kurumasını engeller. Yumuşacık bir cilde sahip olmanızı sağlar. Duş esnasında az miktar dökülerek uygulanır. Tüm ciltler için uygundur.

Bliss Grapefruit & Aloe Soapy Suds: Greyfurt özüyle hoş koku yayar. Formülünde bulunan gliserin ve E vitaminiyle derinlemesine temizlik sağlar.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.