sadsad x
asdasd

Bliss Anti-Aging

Aramanız için sonuç bulunamadı

Aradığınız ürünü bulamadık

Yaşlanma karşıtı ürünleri ifade eden anti aging, sağlıklı şekilde hayat sürdürmek amaçlanmaktadır. Amerika kökenli Fransız dermokozmetik markası Bliss, tasarladığı cilt bakım ürünleriyle cilt üzerinde meydana gelen kırışıklık, ince çizgi gibi belirtilerin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Cilt uzmanlarının yardımıyla geliştirilmiştir. Spa merkezlerinde ilk olarak kullanıcılara sunulmuştur.

Bliss Anti Aging Bakım Ürünleri

Yaşın ilerlemesiyle özellikle göz çevresinde ve dudak bölgesinde kırışmalar meydana gelir. Bu durum erken yaşlanma belirtilerinin başlangıcı olarak nitelendirir. Bakımı yapılmayan ve dış etmenlere, çevresel faktörlere maruz kalan cilt olduğundan daha yıpranmış ve olgun görünür. Kadınların cildi daha çok bu etmenlerle boğuşur ve erkeklere oranla erken yaşlanma belirtileri göstermeye başlar. Bu durum bireylerin psikolojisini olumsuz olarak etkiler.

Yüz bakımını gerçekleştirirken anti-aging bakımlar yapılması erken yaşlılık belirtilerinin gecikmesine vesile olur. Özel olarak tasarlanan ürünler ince çizgi, kazayağı gibi derin çizgilerin dolgunlaşmasına yardımcı olur. Aynı zamanda güneş ışınlarından kaynaklı olarak ta yaşlanma belirtileri meydana gelir. Kurumayla beraber kendini belli eden çizgiler nemlendirici özellikli anti-aging ürünler kullanarak eski haline geri döner.

Bliss tarafından üretilen bakım ürünleriyse cilt üzerinde kısa sürede gösterdiği etkiler sayesinde cildi anında gençleştirme de katkı sağlar. Termal içerikli ürünleri sağladığı rahatlık ve konfor sayesinde cildin ihtiyaçlarını gerekli düzeyde karşılar. Klinik araştırmalar ve çalışmalardan geçerek yapılan testlerden başarılı sonuçlar almıştır. Bliss kullananlar tarafından büyük ölçüde beğeni kazanmıştır.

Bliss Anti Aging Bakım Ürünleri ve Özellikleri

The Youth As We Know It Eye Cream: Formülünde bulunan 10 adet bitki özü sayesinde göz çevresinde başlayan kırışıklıkların ve kazayağı görünümlerinin kaybolmasını sağlar. Gözle görülür bir etki yaratır. Göz etrafını en iyi şekilde aydınlatır ve nemlendirme sağlayarak ince çizgilerin azalmasına imkân sağlar. Yaklaşık olarak sekiz saat boyunca dinlenmiş göz etrafına kavuşturmayı destekler.

The Youth As We Know It Cleanser: içeriğinde bulunan 6 etki sayesinde cilt yüzeyinde biriken kir ve makyaj kalıntılarının temizlenmesini sağlar. Gözeneklerin açılmasına ve dış etmenlerden ötürü cilde yapışan toz ve kir taneciklerinden arındırır. Yaşlanma karşıtı etkisiyle genç bir görünüm verir. Bliss anti aging bakım ürünleri Karma, yağlı, hassas olmak üzere tüm cilt tipleri tarafından kullanıma uygundur.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.