Yandex Metrica

Bliss

Amerikan kökenli olmasına rağmen Fransız dermokozmetik markası Bliss, Spa merkezleriyle bilinen bir firmadır. Geliştirdiği ürünler sayesinde geniş ürün yelpazesine sahiptir.  Cilt konusunda uzmanlar yardımıyla ürettiği ürünleri uzun süre spa merkezinde kullanmıştır.

Bliss Bakım Ürünleri

Dünyaca ünlü cilt bakım ürünleriyle adından sıkça bahsettiren Bliss bakım ürünleri, cilt sorunlarıyla mücadele eder ve mükemmel sonuca ulaştırmayı amaçlar.  Müşteri memnuniyetini esas alarak ürünlerini formülize eder. Termal içerikli ürünler etkisini kısa sürede göstermeye başlar. Sağladığı rahatlık ve konforla kullananların beğenisini kazanmayı başarmıştır. Ürünlerinin temeline doğal bileşenler ve doğal özler koyan Bliss markası cilde hassas davranmayı ve onu her an korumayı bir görev olarak üstlenmiştir.  Kan portakalı, limon, adaçayı, biber özü ve en önemlisi de oksijen moleküllerini formülünde bulunduran marka cildi tamamen doğal yollarla yenilemeyi ve güzellik katarak gençleştirmeye yardımcı olmaktadır.

Yüz temizliği özellikle bayanlar için oldukça önemlidir. Günlük yapılan makyaj uygulamaları ardından gözenekler zamanla genişlemeye başlar ve çeşitli sorunlar meydana gelir. Bunun için cilt temizliğinin en iyi şekilde gerçekleşmesi gerekmektedir. Ayrıca Bliss ürünleri oksijen kaynaklı ürünleriyle cildin nefes almasına yardım etmektedir. Tüm cilt tiplerine uygun ürünler geliştiren marka, yüz bakımının eksiksiz şekilde tamamlanmasına büyük destekte bulunur. Klinik araştırmalardan geçerek yapılan testler sonunda cilt ile uyum sağladığı kanıtlanmıştır.

Bliss Bakım Ürünleri ve Özellikleri

Bliss Daily Detoxifying Facial Toner: Yüz temizliğinin ardından derinlemesine temizlik sağlayan toner, cilt üzerine yapışan toz, kir ve makyaj kalıntılarının giderilmesine yardımcı olur. Gözeneklerin tıkanmasına izin vermeden bakımını gerçekleştirir. Cildi nemlendirir, ipeksi bir yumuşaklığa kavuşturur. Cilt ile Ph değeri birbirine uyumludur. Canlandırıcı ve enerji verici bir özelliğe sahiptir bu nedenle makyaj öncesinde de kullanılabilir. Günlük cildin tüm ihtiyaçlarını karşılar. Tüm ciltlerin kullanımına uygundur.

Bliss Triple Oxygen Instant Energizing Eye Mask: Yüz bakımında oldukça beğeni kazanan bir üründür. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde uzun süre etkisini kesinlikle kaybetmez. Göz çevresine kullanılır, 8 saatlik uyku hissiyatı yaratır. Sağlıklı, dinç ve enerjik olmanıza yardımcı olur. Dermatolojik testlere tabi tutulmuştur.

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.