sadsad x
asdasd

Blade

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Blade Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Evyap’ın bünyesinde bulunan Blade deodorant-parfüm ürünleri en popüler kişisel bakım markaları arasında yer almaktadır. Erkekler için özel olarak geliştirilmiş parfüm ve deodorant çeşitlerini ürün yelpazesinde bulundurur. Erkeklere etkileyici koku seçeneklerini sunmak için uzmanlar ile geliştirilmektedir. Her yıl tüketicilerin değişen ihtiyaçlarına ve yeniliklere ayak uydurarak çeşitler hazırlanmaktadır.

  Geniş koku yelpazesiyle her erkek tenine hitap etmektedir. Gün boyu süren kalıcı kokular eşsiz notalar ile birleşerek günlük hayatın vazgeçilmez bir parçası haline gelmiştir. Ter kokusuna karşı etkilidir, 24 saat kalıcıdır. Alüminyum içermez ve vücuda hoş bir koku sağlar.  

  Ürünlerin içeriğinde limon misketi, lavanta, sedir ağacı, portakal ve odunsu notalar bulunmaktadır. Dinamik veya cool tarzlarda tercih edebileceğiniz parfüm-deodorantları mevcuttur.

  Siz de Blade ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.