sadsad x
asdasd

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Ürünleri

24 Nisan 2017
Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Ürünleri

Bioxcin Saç Dökülmesine Karşı Etkili Bakım Ürünleri

Saç bakımı kadınlar içinde erkekler içinde oldukça önemlidir. Zamanla yıpranmaya başlayan ve zayıflayan saç kökleri, hava kirliliği, toz, hormonsal düzensizlikler, yetersiz beslenme, bazı ilaçlar ve kozmetik ürünlerin içeriğinde bulunan kimyasallardan dolayı dökülmeye başlar. Bu durum kişilerin üzerinde psikolojik olarak büyük bir hasar bırakır.

Sağlıklı ve uzun gür saçlara sahip olmak için her gün düzenli olarak bakım yapılması şarttır. Bu nedenle müşteri memnuniyetini esas alarak formüller üreten Bioxcin, geliştirmiş olduğu son teknoloji ürünlerle kullanıcıların beğenisini kazanmaktadır.

Bioxcin Genesis serisi, saç tellerinin yeniden canlanmasına yardımcı olan bir dermokozmetik ürünlerden oluşmaktadır. İçeriğinde bulunan Amino Acid Complex sayesinde zayıflamış kök hücrelerinin yeniden kendini toparlamasına destek olur. Aynı zamanda kepek oluşumunun önüne geçer ve saç derisini derinlemesine temizler. Temiz saçlar yeniden hayat bulur.

Bioxcin Genesis Serisi düzenli olarak kullanılması gerekir. Uzun süre kullanıldığında yeni saç köklerinin oluşmasına yardımcı olur. Saçı korur, saç şekillendirme aletleri, dondurucu sprey, şekillendirici krem gibi kozmetik ürünlerin saça zarar vermesine izin vermez. Tamamen bitkisel içeriklerden meydana gelmiştir. Biocomplex B11 aktif bileşeni sayesinde saçlar dipten uca onarılır ve beslenir, yeniden güç bulur.

Bioxcin Genesis Serisi, dermatolojik araştırmalardan ve testlerden geçmiştir. Klinik çalışmalar sonucunda aldığı başarılı sonuçlar sayesinde etkinliğini kanıtlamayı başarmıştır. Bioxcin kullanıcıları tarafından sevilen şampuanlar sıklıkla tüketilmektedir.

Ekonomik fiyat ve avantajlı kampanyalara sahip ürünleri sizler için liste haline getirdik. Saçınıza uygun şampuanları kolaylıkla inceleyebilir ve pratik ödeme seçenekleriyle anında sahip olabilirsiniz. Sizde saç tipinize uygun Bioxcin Genesis ürünleri için dermokozmetika adresine giriş yapabilir ve detaylı bilgi alabilirsiniz.

  • BioxcinGenesis Şampuan Kepekli Saçlar (3 al 2 öde)
  • BioxcinGenesis Şampuan Kuru/Normal Saçlar (3 al 2 öde)
  • BioxcinGenesis Serum Yağlı Saçlar için 15X10ml - Şampuan Hediyeli (Serum)
  • BioxcinGenesis Serum Kuru/NormalSaçlar 15X10ml - Şampuan Hediyeli (Serum)
  • BioxcinGenesis Şampuan (Kepekli saçlar)
  • BioxcinGenesis Şampuan (Yağlı saçlar)
T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.