x

Bioxcin Forte Serum 3lü 3x30ml

Saç köklerinin Güçlendiren Serum

%35 indirim
119,00 TL 77,35 TL
Ref. 8680512602316

Bioxcin Forte Serum 3lü 3x30ml Ürünü

Özet Bilgi: Saç dökülmesine karşı etkili bir çözüm sağlayan saç bakım serumudur. Saç derisinde başlayan yoğun dökülmelerin önüne geçmek adına kullanılmaktadır. Zayıflamış ve sönmüş saç tellerinin gürleşmesine ve dökülen bölgelerde hücre ölümü gerçekleşmemiş köklerin yeniden canlanmasına yardımcı olur.

Markası: Bioxcin

Cilt Tipi: Yoğun Saç Dökülmesi Yaşayan Ciltler

Ürün Kategorisi: Saç Bakımı > Saç Bakımı Ürünleri > Saç Dökülmesi Önleyici

Ürün Gramajı: 30 ml

Bioxcin Forte Serum 3lü 3x30ml Ürünü Özellikleri

Saç dökülmesi erkek ve kadınların başlıca yaşadıkları sıkıntılar içerisinde yer alır. Yoğun stres, uykusuzluk, alkol sigara tükemini, hava kirliliği, ısı değişimleri, boyama ve diğer kuaför işlemleri saçların yıpranmasına ve zamanla dökülmesine neden etkenler arasındadır. Saç dökülmesi kişilerin psikolojisini derinden etkileyebilmektedir. Bu nedenle saç sorunu ile boğuşan kişiler saç bakımına daha fazla özen göstermesi gerekmektedir.

Bioxcin serum ürünü, doğal bitki özleri ile formülize edilmiştir. İçerisinde her biri 30 ml olan 3 adet bakım serumu bulunmaktadır. Yoğun saç dökülmesinin önlenmesine ve sekiz kat daha fazla etki etmesine yardımcı olmaktadır. Ph değeri cilt ve saç derisiyle oldukça uyumludur. İncelmiş ve zayıflamış saç köklerinin güç kazanmasını sağlar. Saçın sağlıklı bir şekilde gelişmesine destek olur.

Bioxcin Forte Serum Ürünü Kullanım Şekli

Dökülme gerçekleşen bölge üzerine ortalama gün içerisinde 15-20 damla damlatılır. Gece bu işlemi yapmak daha uygundur. Kısa sürede etkinlik göstermesi için günde iki kere tekrarlanabilir. Kullanım süresi isteğe göre sabah ve gece olarak ayarlanabilir. Saç derisine parmak uçları ile iyice yedirilecek şekilde masaj yaparak uygulanır. Durulama gerektirmez. Optimum saçta kalma süresi sekiz saat olmalıdır.

İçerik: Biotin, A vitamin, B1 vitamini, Bal,B2 vitamin, Mirisetin, B5 vitamini, Apigenin, B9 vitamini, Kemferol, B6 vitamini, Bakır, Çinko, Demir, Kalsiyum, Magnezyum, Potasyum, Omega-3, Omega-9.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Bioxcin Forte Serum 3lü 3x30ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.