x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yüz güzelliği her kadın tarafından önemli bir yer teşkil etmektedir. Doğal yoldan güzel ve bakımlı bir cilde sahip olmak isteyen kişiler için tercih edeceği ürün ve markaların kaliteli olmasına dikkat etmesi gerekmektedir. Bilinmeyen bazı kalitesiz kozmetik ürünlerin kullanılması cilt yüzeyinde olumsuz etkiler meydana getirmektedir. Yine de güzel görünmek için birçok yöntem ve kozmetik ürünler kullanılmaktadır. Makyaj yüzde meydana gelen kusurları kapatmada mükemmel sonuçlar çıkarmaktadır. Makyajın kalıcı olması içinde daha ağır ve farklı yöntemler kullanılmaktadır. Bu nedenle ciltte akne ve akne izi, sivilce, siyah nokta, pürüz gibi cilt sorunları meydana gelir. Cilt sorunlarını gidermek için kalitesiz kozmetik ürünlerden kaçınılmalıdır. Günlük hayatta yapılan makyaj kalıntılarının temizlenmesi için birçok yöntem kullanılmaktadır. Bu yöntemlerden en iyi sonuç etmenizi sağlayan yüz temizleme jelidir.

Bioderma Yüz Temizleme Jelinin Etkileri

Bioderma temizleme jeli kullanımı çok kolay ve pratiktir. Ele alınan bir miktar jel ile yüz ovalini tamamen temizlemek mümkündür. Bütün yüz bölgesinde birikmiş kir kalıntılarını temizleyen Bioderma yüz temizleme jeli kullananların tercihine göre yüzü kısımlara ayırarak bölüm bölüm temizlenebilmektedir. Temizlenen her bölüm için yeni bir sünger ve pamuk gereklidir. Bioderma yüz temizleme jeli aktif bileşenleri sayesinde yüksek performans göstererek cildin pürüzsüz ve yumuşacık olmasını sağlar. Bioderma yüz temizleme jeli sabun içermeyen baz özelliğine sahiptir. Cildi temizlerken gözeneklerin tıkanmasını önler. Leke gidermede de etki sağlayan Bioderma temizleme jeli kusursuz bir cilt görünümü sağlar.

Bioderma Temizleme Jeli  Ürünleri

Bioderma Sebium Foaming Gel, karma ciltler için geliştirilmiş yüz temizleme jelidir. Cilde dış etmenler sayesinde bulaşan hava, toz, kir gibi kalıntıların temizlemede yardımcı olmaktadır. Genç ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Bioderma Sebium Foaming Gel cildi temizlerken aynı zamanda güneş lekeleri gibi cilt yüzeyinde meydana gelmiş bütün izlerin giderilmesine yardımcı olan ve kalıcı olarak engelleyen tek yüz temizleme jelidir. Göz çevresinde kullanıma uygundur. Bioderma Sebium Foaming yüz temizleme jel parfümlü bir yapıya sahiptir. Cildi kurutmaz ve ipeksi bir dokunuş sağlar. Paraben ve herhangi bir kimyasal madde içermez. Hipoalerjiktir.

Bioderma Sebium Peeling etkili temizleme jeli, Peeling etkisine sahip Bioderma yüz temizleme jeli cildi nemlendirerek derinlemesine temizlik sağlar. Siyah nokta, akne ve akne izlerinin giderilmesinde yardımcı olan Bioderma Sebium Exfoliating Gel mükemmel bir leke giderme özelliğine sahiptir. Aydınlık, parlak ve pürüzsüz bir cilde kavuşmak isteyenlerin düzenli bir şekilde kullandığı Bioderma Sebium Peeling etkili temizleme jeli karma ve hassas ciltler için özel olarak hazırlanmıştır. Peeling etkisi ile besleyici ve onarıcı bir etki sağlayan Bioderma Sebium serisi üyelerinden Bioderma Sebium Exfoliating Gel cilt sorunlarının yeniden çıkmasını önler.

Bioderma Yüz Temizleme Jeli

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.