x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Çeşitli ülkelerde 60’a yakın satış merkezi bulunan Bioderma ürünleri, her cilt tipine göre farklı olarak kategorize edilmiştir.
Her kadını rahatsız eden kahverengi lekeler zamanla can sıkmaya başlar. Pürüzsüz ve kusursuz görünmesi için büyük uğraşlar verilen yüz bakımında çeşitli ürünler kullanılır.
Ciltte leke oluşmasına neden olan etmenler arasında en başta güneş ışınları yer almaktadır. Güneş ışınları cilde direkt temasından kaynaklanan lekeler cildin kötü görünmesine neden olur.
Hava, kir, toz gibi diğer dış etmenlerde cildin zamanla deformasyona uğramışında etkin rol oynar. Bunun için günlük yapılan cilt bakımları büyük önem taşır. Cildin yeniden yapılanmasını sağlayan cilt bakımı, hamilelik ve yaşlanma döneminde daha fazla ihtiyaç duyulur. Özellikle güneşin zararlı ışınlarının ortaya çıkardığı kahverengi lekelerin giderilmesini sağlayan seri, diğer ürünlerden farklı olarak doğallıktan ödün vermeden hazırlanmış içeriği ile leke, kararma, çillenme gibi cilt yüzeyinde ortaya çıkan sorunları gidermeye yardımcı olur.

Beyazlatıcı özelliği ile bu seri cildi aydınlatır ve lekelerin kaybolması için geliştirilmiş özel formülü ile cildin pürüzsüz bir görünüme sahip olmasını sağlar. Aynı zamanda cilt bakımını da yapan Bioderma White Objective, pigment bozukluğunun sebep olduğu melanin eksikliğini gidererek cilt rengini eşitler. Gün ışığının cilde direkt temas etmesini içeriğinde bulunan güneş koruyucu özelliği ile engeller. White Objective’nin içeriğinde bulunan diğer bir katkısı C vitaminidir. Cildin daha parlak ve canlı gözükmesini sağlayan C vitamini yüz bakımında mükemmel sonuçlar ortaya çıkartmaktadır. Bioderma White, kullanımı kolay ve pratiktir. Renklendirici özelliği bulunan bu ürünün renk pigmentleri dağılmaz ve bulaşmaz. 24 saat etkinliğini gösterir. Rahat ve konforlu bir şekilde kusursuz bir görünüm sağlar.

Bioderma White Objective Serisi Ürünleri

Leke sorunu yaşayan ciltler için geliştirilmiş Bioderma White Objective Foaming Cleanser cildin renk tonunu açıcı ve renk eşitleyici olarak işlev sağlar. Leke yoğunluğunu azaltan ve yok olmasını sağlayan bu ürün deriyi soyarak lekelerin rengini açar. Aynı zamanda lekelerin tekrar oluşmasını engeller. Sabun içermez. Yüz vücut için kullanıma uygundur. Cildi nemlendirir, arındırır ve temizler. Köpürtülerek kullanıma uygun hale getirilir.

Makyaj ve makyaj artıklarını derinlemesine temizleyen Bioderma, H2o temizleme ürünleri ile kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasında yer almaktadır. Bioderma White Objective H2O hem temizlik hem de cilde parlaklık sağlar. Aydınlatıcı özelliği bulanan White Objective solüsyon aynı zamanda tıkanmış gözenekleri açarak leke oluşmasını ortadan kaldırır.
Antioksidan içeren temizleme solüsyonu, cildi kirden ve yağdan arındırır. Yüz, göz ve dudak bölgesindeki kozmetik kalıntılarını temizlemek üzere üretilmiştir. Parfüm ve paraben içermez. Sağlık bakanlığı tarafından onaylanmış ve tüm testlerden başarı ile geçmiştir.

Tüm cilt tiplerinin bakımına uygun cilt bakım kremidir. Bioderma White Objective Pen Bakım Kremi cildi nemlendirir. Yumuşatır ve ciltte oluşan hasarları gidermeye yardımcı olur. Çatlaklar ve tahriş içinde kullanılan bu ürün güneş koruyucu içeriği ile cildi dış etkenlerden korur. Her yaş ve cinsiyete göre kullanımı uygundur.

Bioderma White Objective

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.