Yandex Metrica

Bioderma Tonik

Kadınların makyajlarını temizlerken önemli bir yere ait olan tonikler, cilt temizliğinin ardından kullanılan derinlemesine temizlik sağlayan alkollü sulardır. Tonikler, güzel ve kusursuz yüz hatlarına sahip olmak için kullanılan kozmetik ürünlerin temizleme işleminde kullanılır. Yüz temizliği yapıldıktan sonra mutlaka tonikle cilt temizliği tamamlanmalıdır. Yüz ovalinde oluşan akne, sivilce, siyah nokta gibi cilt katmanlarının dolması nedeniyle oluşan cilt sıkıntılarının tırnaklanması ve koparması sonucunda iyice temizlenmesi gerekir. Bakterilerin oluşumunu engellemeye yardımcı olan tonikler yüz bakımı için önemli bir yer teşkil etmektedir.

Bioderma Tonik Ürünleri Etkileri

Dermokozmetik ürünler arasında adından sıkça bahsettiren Bioderma markası cildin temiz ve parlak görünmesi için geliştirdiği Bioderma tonik sayesinde istenilen görünüme ulaşmayı sağlar. Genellikle içeriğinde alkol ve su bulunan Bioderma tonik sıvı ve akışkan olması nedeniyle ilk tonik olma özelliğine sahiptir. Bazı tonikler içerisinde gül suyu gibi bitkisel içerikler bulundurur. Bioderma tonik ise içeriğinde biyolojiden esinlenerek geliştirdiği özel formülü sayesinde sağlık bakanlığından onaylanmış güvenilir bir üründür. Cilt yüzeyine ve alt katmanlarına doğrudan yapışan dış etmenler hava, kir, toz ve güneş ışınları cildin kirli görünmesine neden olur. Duru su ile temizlense bile tam olarak temizliği sağlanmaz. Bu nedenle cilt temizliği sonunda mutlaka tonik ile son kez üzerinde geçilmelidir. Tonik dışarıdan gelen zararlı etmenlerin cilde direkt temas etmesini önleyen yardımcı bir cilt bakım ürünüdür. Parlak bir görünüm ve kusursuz bir cilt sağlayan Bioderma tonik kuru cilt tiplerinin kullanımına uygundur.

Bioderma Tonik Ürünleri

Bioderma Nemlendirici Tonik Losyon, Bioderma’nın biyolojiden esinlenerek hazırlamış olduğu yüz bakım için derinlemesine temizlik sağlayan tonik Hydrabio serisine aittir. Kuru ciltler için kullanıma uygun olan Bioderma tonik cildin su depolarını yükselterek dengeli bir seviyeye ulaştırır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı koruma sağlayan Bioderma Hydrabio Tonic kirli cildi temizleyerek, cilt katmanlarının nefes almasını sağlar. Sıvı ve akışkan bir forma sahip olması nedeniyle  tonik bu yapının öncüsüdür. Uzun süreli nemlendirme sağlayan  tonik cildin nem seviyesini azaltarak dengeler. Doğal olarak bir parlaklık ve ışıltı sağlamayan Bioderma nemlendirici tonik hafif dokusu ile ciltte ağırlık yaratmaz. Kozmetik ürünleri cilt yüzeyinden çıkarmada kolaylık sağlayan Bioderma Hydrabio Tonic ciltte yanma hissi uyandırmaz. Tahriş, kızarıklık, sivilce, akne gibi durumların yeniden oluşmaması için hazırlanmış içeriği ile uzun süre etki gösterir. Sağlık bakanlığından onaylanmış Bioderma Hydrabio Tonic dermatolojik testlerden ve araştırmalardan başarı ile geçerek kullanan kadınların %89’unda büyük bir memnuniyet hissi uyandırmıştır. Dermatologlarında hastalarına güvenle tavsiye ettiği tonik yüz ovalinde oluşan birçok ihtiyacın giderilmesinde yardımcı olmaktadır. Bioderma Hydrabio Tonic içeriğinde herhangi bir alerjik reaksiyon oluşturacak yabancı madde ve kimyasal madde bulundurmaz. Gözenekleri açmaya yardımcı olarak cildin nefes almasını kolaylaştırır ve temiz bir görünüme sahip olmayı sağlamaktadır.

13 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.