x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Cilt bakımında adını sıkça duyduğumuz dermokozmetik ürünler arasında , akne ve yağlı ciltlere özel olarak hazırlanmış seridir. Bioderma üreticileri her cilt tipine farklı ürün kategorileri oluşturmaktadır. Karma ciltlere de yardımcı olan seri kadınların sıklıkla yaşadığı yüz ve boyun bölgesinde oluşan akne ve izlerinin azalmasına ve yok olmasına yardımcı olmaktadır.

Bioderma Sebium Etkileri

Akne, akne izleri insanları psikolojik olarak olumsuz etkiler. Kötü görünen ciltte meydana gelen aknelerin oluşması  için birçok etmen vardır. Bu etmenlerden bir tanesi cilt yapısıdır. Akne eğilimli yağlı ciltler ve karma ciltler akne oluşumuna yatkın ciltler arasında yer alır.  Bioderma ,  içeriğinde zararlı madde ve kimyasal içermez. Cilt katmanlarında oluşmaya başlayan akneye en fazla etki eden sebum seviyesinin düşük olmasıdır. Sebum seviyesini düzeyen Bioderma Sebium serisi aynı zamanda cildi derinlemesine temizler.  Siyah nokta ve kir birikimine engel olur. Bioderma Sebium ürünleri cilt yüzeyinde rahatlama ve ferahlık sağlar.
Bioderma Sebium serisi ciltte yağ asitlerini düzenleyerek cilt yüzeyinde oluşacak sıkıntıların giderilmesini sağlar. Cildin pürüzsüz görünmesine yardımcı olur. Yüz çevresine uygulanan kozmetik ürünleri çıkarmada da büyük bir başarı sağlayan Bioderma Sebium serisi formülünde doğal bitki özleri ile meydana gelir. Komedonejik değildir. Hipoalerjiktir. Yüz ve vücut bölgesinde kullanılır. Rengini içeriğinde bulunan aktif temizlik ajanları sayesinde alır.

Bioderma Sebium Ürünleri

Bioderma Likit Temizleme Jeli, karma ciltler için özel olarak hazırlanmış temizleme jeli sıvı formda yüzün temizlenmesi, akne ve akne izlerinin giderilmesine yardımcı olmaktadır. Dış etmenlere karşı koruma sağlayan Bioderma temizleme jeli cilt katmanlarını derinlemesine temizler. Makyaj kalıntılarını en iyi şekilde arındırır. Karma ciltlerin güvenle kullanabileceği Bioderma Sebium ürünleri ciltte kuruluk yapmaz. Nemlendirici özelliği ile cildi yumuşatır ve ipeksi dokunuş sağlar. Cilt lekelerinin de temizlenmesine yardımcı olan Bioderma temizleme jeli cilde aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm sağlar. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Bioderma Likit Temizleme Jeli Sebium Foaming Gel kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bioderma Sebum Düzenleyici Maske, karma ciltlerin yanı sıra yağlı ciltlerin sıklıkla kullandığı üründür. Anti bakteriyel özelliğe sahip olan Bioderma maske cilt gözeneklerinin açılmasını, sebum seviyesinin dengelenmesini ve akne ve akne izi oluşumunu önleyen formüle sahiptir. Cilt yüzeyinde akne ile savaş veren Sebium Mask sivilce, akne ve siyah noktanın yeniden oluşmasını engeller. Temiz ve pürüzsüz bir cilde kavuşturur.

Bioderma Sebium

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.