x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Saç bakımına önemli bir yere ait olan saç şampuanları güzel ve dolgun saçlara sahip olmak isteyen herkesin kullanımına uygundur. Dolgun gür saçlara sahip olmak için saç bakımını tam anlamıyla gerçekleştirmek gereklidir.  Bakımlı saçlar yumuşak ve dolgun bir görünüme sahiptir. Bunun için kullanılacak ürünü seçerken dikkatli olmak gerekir. Dengesi kolayca bozulan saç derisi istenilen görünüme kavuşması için Bioderma şampuan ürünleri kolay ve pratik kullanıma sahiptir.

Bioderma Şampuan Ürünleri Etkileri

Bakımı zor olan saç derisi dış etmenler; hava, kir, toz ,güneş ışınları ile direkt temas eder. Saç tellerine yapışan bu etmenler zamanla saç tellerini zayıflatır ve dökülmesine yol açar. Kadın ve erkeklerin kolayca zarar gören saç tellerinin yıpranmasıyla oluşan saç dökülmesi en büyük şikâyetler içerisindedir. Kozmetik ürünlerinde saça verdiği zararlar saç dökülmesini kuvvetlendirir. Hava değişimi, su değişimi, bilinmeyen farklı saç ürünleri kullanmak bunlar saç tellerini olumsuz olarak etkiler. Aynı zamanda günümüzde sıkça kullanılan fön, düzleştirici, jöle ve wax gibi saç tellerine zarar veren yöntemler kullanmak saç bakımı için tavsiye edilmez. Bioderma şampuan her cilt tipine göre etki sağlayan ürün yelpazesiyle saç ve saç bakımında büyük bir yardım sağlamaktadır. Bioderma şampuan pullanma, kaşıntı ve yanma gibi cilt sorunlarının giderilmesine yardımcı olmaktadır. Saç maskesi ve saç serumlarıyla saç bakımını destekleyen Bioderma şampuan ürünleri Bioderma node serisi ile karşımıza çıkmaktadır.

Bioderma Şampuan  Ürünleri

Node Fluid Shampoo, saç derisinde derinlemesine temizlik yapan Bioderma şampuan normal, kuru, karma ve yağlı bütün cilt tiplerinin kullanımına uygundur. Parfümlü içeriği ile hoş bir kokuya sahiptir. Saç tellerini yumuşatmak ve dolgunlaştırmak için etkili bir bakım sağlayan Node Fluid Shampoo tedavi amaçlı kullanılan şampuanların ara dönemlerinde kullanılmaya uygundur. Saç uçlarını yeniden canlandıran Node Fluid Shampoo aynı zamanda parlak ve ışıltılı görünmesini sağlar.

Bioderma Nodeyağlı ve parlamış saçlar için şampuan, kullanılan saç derisine ilk andan itibaren etkisini gösteren saç bakım şampuanıdır. Yağlı saçların hızlıca yağlanmasını engelleyen özel bir formüle sahip olan Bioderma Node G Shampoo yetişkinlerin kullanımına uygundur. saç derisinde oluşan yağ katmanları fazla keratin salgılaması nedeniyle saç tellerinin yağlanmasına neden olur. Sebum üretimini dengeleyen formüle sahip olan  şampuan saçı dipten uca derinlemesine temizler. Saç uçlarını yeniden canlanmasına ve dökülmesini yavaşlatan Bioderma Node G Shampoo düzenli kullanım ile her gün yağlanan saçların zamanla gecikmesini sağlar. Bioderma şampuan içeriğinde paraben bulundurmaz. Hipoalejik özelliğe sahip olmaktadır. Ciltte herhangi bir alerjik reaksiyon göstermez. Göz çevresinden korunması gerekir. Node G Shampoo kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Bioderma Node S Shampoo, kuru saçlar için geliştirilmiş özel formüle sahiptir. Yıpranmış saç tellerinin onarılmasına beslenmesine yardımcı olmaktadır. Saçlı derinin tolerans seviyesini dengeler. Saçın direncini yükseltir.

Bioderma Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.