sadsad x
asdasd

Bioderma Photoderm Serisi

28 Şubat 2017
Bioderma Photoderm Serisi

Bioderma Photoderm Serisi

Yeryüzünden dünyamıza inen güneş ışınlarından korunmak adına geliştirilmiş Photoderm serisi birbirinden farklı etkiye sahip geniş bir ürün yelpazesine sahiptir.

Her yaş ve cinsiyet grubunda yer alan kişilerin kullanımına uygun ürünler, zaman içerisinde yüz bölgesinde ve omuz bölgesinde oluşan yanıkların, çillenmelerin giderilmesini sağlar. İçeriğinde bulunan bileşenler cilt yüzeyini nemlendirmeye yardımcı olurken aynı zaman da mükemmel bir koruma sağlar. Renkli özelliği bulunan ürünleri sayesinde cilt tonunu eşitler ve daha kusursuz görünüme kavuşturur. Bioderma Photoderm serisi, durulama gerektirmeyen yapıya sahiptir. Gözeneklerde biriken kiri ve makyaj kalıntılarını temizlemeye yardımcı olur.

Güneş koruyucu içerikli ürünler bebeklerin ve çocuklarında güvenle kullanabileceği bileşenler ile zenginleştirilmiştir. Bebeklerin hassas cildine anti-UVA ve anti-UVB filtre sistemi ile gereken bakımı sağlar. Komedojenik değildir. Suya dayanıklı, fotostabil, Parfüm içermez ve mükemmel tolerans sağlar. Yetişkinler için kullanılan koruyucu ürünler içerisinde de aktif şekilde yer alan bu bileşenler olgun ciltlerde erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardımcı olur. Yüz bölgesinde meydana gelecek güneş yanığı, çillenme, akne ve akne izi gibi bir durum oluşmasına izin vermez. Hassas ve düşük toleranslı ciltlerde oldukça işe yarayan ürünler mevcuttur. İçeriğinde bulunan mineraller sayesinde bariyerler güçlenir ve daha az hasar oluşumu gerçekleşir. Bronz görünüme kolay bir şekilde kavuşturur. Güneşe çıkmadan 20 dakika önce vücutta açık kalan her ayrıntıya yavaş ve nazik bir şekilde sürülür. Yağlı bir his bırakmadan gün boyu koruyucu etkisini üzerinizde hissettirir.

Dermokozmetika olarak bugün sizlere Bioderma güneş kremi ürünleri içerisinde en sık tercih edilen isimleri derledik. Sizde cilt tipinize uygun ürünlerle cildinizi başta kanser olmak üzere tüm sorunlardan koruyabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.