sadsad x
asdasd

Bioderma Hydrabio

11 Mayıs 2017
Bioderma Hydrabio

Bioderma Hydrabio

Yüz bölgesinde sıklıkla görülen nem kaybı yaşayan kişilerin ciltlerinde gereken bakımı ve onarımı gerçekleştirir. Hasar görmüş veya hassasiyet oluşan cildin yenilenmesine yardım eder, doğal döngüyü sağlar. Bioderma Hydrabio serisi geniş ürün gamına sahiptir. Geliştirilen her ürün cilt problemlerinin giderilmesine odaklanarak tasarlanmıştır. Kısa sürede etkinliğini göstermeye başlar. Kendini yapılandırma sürecine girer. Yıpranmış cilt bariyerlerinin en derinine iner ve derinlemesine nem sağlar. Pürüzsüz görünen aydınlık bir cilde kavuşturur.

Nem kaybı yaşayan kişiler kuruluk, pullanma, sızı ve kızarıklık oluşundan şikâyetçi olur. Bioderma Hydrabio serisi içinde bu sorunları yaşayan her bireyin cildine yönelik rahatlatma sağlayan bakım ürünleri bulunmaktadır. Düzenli olarak kullanıldığında yaşanan sıkıntıların kalıcı olarak son bulmasına katkı sağlamaktadır. Cilt bakımı rutini içerisinde kolaylıkla dâhil edebileceğiniz formüllere sahiptir.

Cilt üzerinde özellikle yüz ve boyun bölgesinde yağlanmayı önleyerek yoğun nem verir. Siyah nokta oluşumuna izin vermediği gibi akne ve akne izlerinin ortaya çıkmasına engel olur. Cildin su fazlalığını kontrol atına alır. Su depolarının güvenli şekilde tüketilmesine olanak sağlar. Özellikle yaz aylarında güneş ışınlarının ve diğer çeşitli faktörlerin neden olduğu zararlardan yüksek oranda koruma sağlar.

Yüz bakımında beğenilen bakım serileri içerisinde yer almaktadır. Yumuşak dokunuş ve ferahlık verir. Cilde dokunulduğunda ipeksi hissin sarmasına izin verir. Cildin nefes almasına yardım eder. Gözenekleri tıkamadan gereken ve istenilen bakımı ortaya koyar.

Makyaj ürünlerinin kullanımı ardından kalan artıkların temizlenmesinde yardımcıdır. Kozmetik ürünlerin anında cilt üzerinden çıkarılmasını sağlar. Nemsiz ciltler için oldukça mükemmel bir takviye ürünler bulunmaktadır.

Bioderma Hydrabio serisi ürünleri arasından en sık tercih edilen Temizleme suyu H2O’ dur. Yüz temizliğinde harikalar yaratan misel su, makyaj kalıntılarını ve dışarıdan gözeneklere yapışan kıl, tüy, kir, hava taneciklerinin temizlenmesine yardımcı olur.

Nemlendirici Krem Jel ise normal ve karma ciltlerin de kullanabileceği ürünler arasındadır. Nemsiz kalan ciltlerin yenilenmesine destek olur. Cildi nemlendirirken aynı zamanda temizlenmesi içinde kullanılabilir. Pürüzsüz, parlak ve ışıltılı görünüme kavuşturur.

Sizde Bioderma ürünlerine sahip olmak ve avantajlı kampanyalarından yararlanmak için dermokozmetika adresinde uygun fiyatlara bulabilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.