x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Yüz bakım ürünleri arasında nem kaybı yaşayan ciltlerin ihtiyacına göre hazırlanmış ürünlerdir. Normal, karma, yağlı, kuru tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Nem kazandırmaya yardımcı olan Bioderma Nemlendirici yaş ve cinsiyet ayrımı yapmaz. Bakımı zor olan karma ciltler dâhil tüm ciltlerin nem ihtiyacını karşılayan Bioderma nemlendiriciler yaşlanma karşıtı koruyucu kalkan oluşturmaktadır. Bioderma kullanıcıları tarafından rahatlıkla kullanılan nemlendirici ürünler kış aylarında hasar gören ciltlerinde onarılmasına ve beslenmesine yardımcı olur. Özellikle kış aylarında meydana gelen soğuk havanında etkisi ile cilt yüzeyinde oluşan kurumalar cildin hasar görmesine neden olur. Yanma, batma ve sızıntı gibi olumsuz sonuçlar ortaya çıkartan cilt sıkıntıları ile boğuşan kişilerin memnuniyetle kullandığı ürünlerdir.

Bioderma Nemlendirici Ürünleri Etkileri

Kurumaya, parlamaya ve çatlamaya karşı iyileştirici etki sağlayan Bioderma nemlendirici ürünleri kısa sürede cildi rahatlatır ve kurumayı, çatlamayı önleyerek cildin yumuşamasını sağlar. Cilt kuruluğuna neden olan etkenlerden biri cilt katmanlarının altında yer alan sebum miktarıdır. Sebum seviyesi arttıkça ciltte meydana gelen kuruluk ve pullanmalar kaybolur. Cilt yüzeyinde oluşan kurumayı önlemek için yapılan yanlışlardan bir tanesi kozmetik içerikli kalıp sabunların kullanılmasıdır. Bioderma nemlendirici ürünler gün içerisinde ihtiyaç dâhilinde kullanılması cilt yüzeyinin beslenmesine ve görünümün iyileşmesine yardımcı olur. Bioderma nemlendirici ürünleri cilt yüzeyinde belli bir yaştan sonra başlayan kırışıklıkların giderilmesinde etkili olmaktadır. Olgun ciltlerde meydana gelen kırışıklık, kızarıklık, tahriş gibi sıkıntılarının iyileşmesini sağlamaktadır. Bioderma nemlendirici ürünler cildin görünümünü iyileştirmeye ve kusursuz görünmesine yardımcı olur.

Bioderma Nemlendirici  Ürünleri

?Bioderma Cilt onarıcı Losyon, sızıntılar ciltler için hazırlanmış Bioderma ürünleri arasında yer alan nemlendirici cildin onarılmasına ve iyileşmesine destek olan besleyici bakım kremidir. Yetişkinler gençler ve çocuklar için kullanıma uygundur. Yüz ve vücut bölgelerinde ihtiyaç doğrultusunda uygulanır. Bioderma Cicabio Lotion cilde temasıyla sızıntı ve acı hissiyatı kaybolur. Cilt toleransını yükseltir. Bej renginde bir yapıya sahiptir. Yeni doğan bebeklerin kordon bağı düştükten sonra kullanılabilir.  Parfümsüz ve paraben içermez. Hipoalerjiktir.

Bioderma Sensibio Light Cream, normalden karmaya dönük, az toleranslı ciltler için geliştirilmiş besleyici bakım kremidir. Cildin gerginliğini alarak yumuşak ve taze görünmesini sağlar. Tolerans düşüklüğü olan cilt tabakalarına ihtiyacı olan nem oranını giderir. Bioderma Sensibio Light Cream cilt yüzeyinde oluşan pullanma ve soyulmayı sakinleştirerek yok olmasını sağlar. Göz çevresinde kullanılan Bioderma Sensibio Light Cream herhangi bir koruyucu madde ve kimyasal bileşenler içermez. Mükemmel bir makyaj bazıdır. Parfüm esansı bulunmaz.

Bioderma Sebium Nemlendirici, Bioderma’nın Sebium serisine ait nemlendirici kremidir. Kurumuş ve tahriş olmuş ciltlerin kullandığı kızarıklık ve sızıntıları önlemeye yardımcı olmaktadır. Uzun süre soğuğa maruz kalan cilt yüzeyinin veya herhangi bir darbe sonucunda hasar görmüş ciltlerin kullandığı Bioderma nemlendirici krem kullananların pürüzsüz ve yoğun nem oranına sahip olmasını sağlamıştır.

Bioderma Nemlendirici

1 2 3
1 2 3
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.