x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler

Cilt bakımında sık rastlanan sorunlardan bir tanesi cilt yüzeyinde oluşan lekeleridir. Cilt lekeleri özellikle kadınların en çok uğraştığı konulardan bir tanesi olmaktadır. Güneşin zararları ışınları, dış etmenler; hava, kir, toz, yaşlanma belirtilerinden kaynaklanan lekeler, gebelik ve dermatolojik operasyonlardan kaynaklanan lekeler olarak başlıca çeşitlere ayrılmaktadır. Ciltte oluşan bu lekeler zamanla aynaya baktıkça insan psikolojisini bozmaya başlar. Pürüzsüz ve kusursuz bir cilde sahip olmak isteyen kişiler için kâbus haline gelir. Bioderma leke kremi hassas ve diğer tüm ciltlere sahip kişilerin üzerinde etkili formülü sayesinde izleri yok etmeye yardımcı olur.

Bioderma leke kremi, cilde renk açıcı özelliği ile parlak bir görünüm kazandırmaya yardımcı olur. Renk tonu eşitsizliği olan ciltlerde etkisini kısa sürede göstermektedir. Cilt bariyerlerinde biriken dış etmenler olan kir ve tozun giderilmesini sağlayan  leke kremi yüz bakımında etkili sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Pürüzsüz ve daha düzgün bir yüz hattına kavuşmak için hazırlanmış Bioderma leke kremi güneşin zararlı ışınlarının neden olduğu lekelerinin oluşmasını engeller. Hamilelik döneminde ciltte lekelenmeler görülmektedir.  Bu lekeler cildin görüntüsünü olumsuz olarak etkilemektedir.  Nemlendirici özelliği bulunan Bioderma ürünleri dermatolojik uzmanlar tarafından klinik araştırmalardan ve testlerden geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Cilt bakımında mükemmel sonuçlar çıkarmayı sağlayan Bioderma markası kullananlar tarafından sıklıkla tavsiye edilmektedir.

Bioderma Leke Kremi Ürünleri

Bioderma Cilt Onarıcı Krem, Bioderma’nın Cicabio serisinde yer alan leke oluşumunu önlemeye yardımcı olan bakım kremidir. Hasarlı ciltlere sahip kişilerin kullanması için tasarlanmıştır. Güneş yanığı sonrası oluşan lekelerin giderilmesi, gebelik süresince oluşan hormonsal lekeler, tıbbı operasyon sonrası oluşan lekeler, dermatolojik veya cilt bakım sırasında oluşan lekelerin giderilmesi için hazırlanmış doğal kozmetik içerikli leke kremidir. Her yaş ve cinsiyet grubunun güvenle kullanabileceği Bioderma Cicabio Cream parfümsüz. Renklendirişiz. Parabensiz. Suya dayanıklı ve anti alerjiktir. Komedojeniktir.

Bioderma White Objective Night Serum, gece uygulanan etkin bir güce sahip sıvı kozmetik olarak kullanıcılara sunulmaktadır. İçeriğinde bulunan bileşenler sayesinde kahverengi lekeleri ortadan kaldırmaya yardımcı olmaktadır. Zamanla yoğunluğu azalarak işlev sağlayan Bioderma White Objective Night Serum Jel bir yapıya sahiptir. Cildin pürüzsüz ve tertemiz görünmesi için kullanılan gece bakım kremi günde iki veya üç kez kullanıma uygundur. Ambalajında bulunan C vitamini ile birlikte karıştırılarak kullanılması gerekmektedir. Parfümsüz yapıya sahip Hipoalerjik bir üründür.

Bioderma Aydınlatıcı Krem, cilt yüzeyinde oluşan lekelerin giderilmesine ve yeniden tekrarlamamasına yardımcı olan Bioderma leke kremi, hasarlı ciltler üzerinde kullanıma uygundur. Cilde aydınlık ve pürüzsüz bir görünüm kazandıran Bioderma White Objective Fluid güneş ışınlarının UVAUVB filtrelerine karşı etkili bir koruma sağlar. Tüm yüz ve bölgesel olarak vücuda uygulanan bu ürün temiz bir cilde sürülmelidir. Parfümsüz bir formüle sahip olan Bioderma White Objective Fluid anti alerjik ve Komedojeniktir.

Bioderma Leke Kremi

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.