sadsad x
asdasd

Bioderma Hydrabio Serisi

16 Mart 2017
Bioderma Hydrabio Serisi

Bioderma Hydrabio Serisi

Cilt bakımında yapılması ilk gereken işlem temizliktir. Temiz cilt tabanına yapılan her uygulama olumlu sonuçlar verir. Bioderma Hydrabio serisi cilt temizliğini sağlayarak ek bir ürün kullanımına gerek bırakmadan etkinliğini gösterir. Cildin alt katmanlarında bulunan suyun azalmasıyla başlayan kuruluğun giderilmesine yardım eder. Vücudun ihtiyaç duyduğu nem oranını koruma altına alır. Yumuşak bir dokunuş ve pürüzsüz bir görünüme kavuşturur.

Nemsiz kalan ciltler için geliştirilmiş Hydrabio serisi, cildin nem seviyesini düzenlemeye yardımcı olan formüle sahiptir. Yıpranmış hasar görmüş cilt tipleri zamanla su kaybı yaşayarak kurumaya ve tahriş olmaya başlar. Bu duruma dış etkenler; hava kirliliği, toz, çevresel etmenler; stres, düzensiz beslenme, soğuk hava da katkı sağlar. Bioderma markasına ait dermokozmetik ürünler cilt bariyerlerine nüfuz ederek yağlanma sorununu gidererek nem seviyesini dengelemeye yardımcı olur. Bozulan görünümü eski haline hızla geri getirir. Günlük bakıma uygun bir yapısı vardır.

Hydrabio ürünleri içerisinde güneşin zararlı ultraviyole ışınlarından sakınmak adına SPF 30 koruyucu bulunmaktadır. Güneşin neden olduğu erken yaşlanma belirtileri, ince çizgi, kırışıklık ve kazayağı görünümünün dolgunlaşmasını sağlar. İçeriğinde bulunan doğal bitki özleri ve doğal bileşenler sayesinde kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir.

Temizleme konusunda da kendinden sıkça bahsettiren marka, yüz bölgesine yapılan makyaj kalıntılarının temizlenmesinde oldukça başarılıdır. Kozmetik bakım ürünlerinin ve makyaj kalıntılarının dikkatli bir biçimde kolayca çıkarılmasını sağlar.  Özellikle hassas cilt tiplerinin üzerinde etkisini gösteren ürünler cilt toleransını yükseltir. Parfümsüz bir yapıya sahiptir. Hipoalerjiktir. Komedojenik değildir.

Dermokozmetika olarak sizlere nemsiz kalmış ciltleriniz için rahatlıkla kullanabileceğiniz bakım ürünlerini liste haline getirdik. Sizde erken yaşlanma belirtilerine maruz kalmadan genç ve bakımlı görünüme Bioderma Hydrabio serisini kullanarak kavuşabilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.