x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Normal, kuru, karma cilt tiplerine uygun olan Bioderma Hydrabio serisi cildin nem oranı azalmış ciltlerin nem oranı seviyesini dengeleyen özelliğe sahiptir. Yıpranmış hasar görmüş ciltlerin onarımını sağlayan Bioderma Hydrabio serisi aynı zamanda cildin normal olan doğal döngüsüne geri kavuşturur.

Bioderma Hydrabio serisi ürünlerini kullanıma başladıktan sonra kısa sürede cilt kendini yenilemeye başlar. Cilt bariyerlerinin yapılanmasını güçlendiren ürünler ciltte pürüzsüz bir görünüm elde ettirir. Cildin nem oranı düzene sokmaya yardımcı olan Bioderma serisi ciltte oluşan yağlanmayı en aza indirger. Mat bir görünüm sağlayan ürünler siyah nokta, akne ve sivilce oluşumunu engeller.
Cildin kendi nemini kendi yaratmasına olanak sağlar. Bozulan cilt yapısını daha hızlı bir şekilde onarır. Günlük bakıma uygun olan Hydrabio serisi cildi dış etmenlerden korur.

Cilt bakımında gerekli olan hassasiyeti ek bir ürün kullanmadan çözmeyi sağlar. Cilt katmanlarında biriken suyun azalmasıyla cilt kurumaya başlar. Bioderma Hydrabio serisi cildin ihtiyaç duyduğu su oranını korur. Yumuşak bir dokunuş ve ferahlık sağlar. Güneş ışınlarının cilde verdiği zararlardan korumak için ürünlerin içerisinde bulunan SPF30 faktör koruyucu ile erken yaşlanma belirtilerini geciktirir. Kırışıklık, leke ve kızarıklık oluşumunu engelleyen içeriği ile kullananlar tarafından yüz bakımıyla beğenilen ürünler arasında yer almaktadır.

Makyaj ürünlerinin kullanımı sonrasında ciltte kalan kozmetik kalıntılarını derinlemesine temizleyen ve gözeneklerin tıkanmasını engelleyen Hydrabio serisi yüz makyajını kolayca çıkarmaya yardım eder.Hydrabio ürünleri arasında en çok kullanılan Bioderma Hydrabio H2o’dur.

Bioderma Hydrabio Ürünleri

Normal ve karma ciltler için hazırlanmış nemlendirici krem hassas ciltler içinde kullanıma uygundur. Cildi nemlendirirken aynı zamanda temizliğini de yaparak pürüzsüz bir görünüme kavuşturur. Nemsiz ciltler için kullanılacak en iyi takviye ürünü olan Hydrabio Gel Cream Nemlendirici Krem Jel cildin ışıltısını geri kazandırır.

İçerdiği nem tutma kapasitesi sayesinde cildin nem seviyesini dengede tutmayı sağlayan bakım maskesi vazelin, gliserin ve ksilitol ile derinlemesine nem sağlar. Cilde parlaklık ve esneklik kazandırmaya yardımcı olur. Bioderma Hydrabio Mask vücutta, boyun ve yüz bölgesine uygulanır. mükemmel bir sonuç almak için ilk hafta her gün kullanılması önerilmektedir. Parfümsüzdür. Komedojenik değildir. Hipoalerjiktir.

Makyaj ürünlerini çıkarmaya yardımcı olan Hydrabio Tonik cildin su kapasitesini arttırmaya ve uzun süreli depolamasına yardımcı olur. kuru ciltlerin kullanımına uygundur. Güneş ışınları ve dış etmenlerden koruyan ve temizleyen ürün sıvı ve akışkan bir yapıya sahiptir. Bioderma tonik cildi ferahlatır. Doğal bir parlaklık sağlar. Siyah nokta gibi gözeneklerde biriken kiri derinlemesine temizler. Göz ve çevresi için kullanıma uygundur. Islak bir görünüm bırakmaz. Alerjik tolerans sağlar. Komedojenik değildir. gözenekleri açar ve sıkılaşmasına yardım eder.

Bioderma Hydrabio

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.