x
Kategoriler
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Yeryüzünden dünyamıza inen güneşin zararlı ultraviyole ışınları cilt yüzeyinde oldukça fazla hasarlara neden olmaktadır. Cilt yapısını etkileyen ultraviyole ışınları sıcak ve soğuk aylarda etkisini kaybetmeden vücuda zarar vermektedir. Çevresel dış etmenler arasında varlığını sürdüren hava kirliliği, kir, toz ve güneş ışınları düzenli yüz ve vücut bakımı ile koruma altına alınmalıdır. Özellikle kış aylarında tehlike arz eden bu ışınlar hassas ciltlerin yıpranmasına neden olmaktadır.

Bioderma Güneş Kreminin Etkileri

Güneş ışınlarından yaz ve kış aylarında mutlaka korunmak gerekir. Uzamanlar tarafından her defasında belirtildiği gibi öğlen saatinde dışarı çıkmaktan kaçınılmalıdır. Plajda güneş altında uzanmak cildin rengini değiştirirken aynı zamanda cildin yapısını bozmaktadır. Bunun için güneş koruyucu kremler ile cildin yapısını bozmadan güneşin altında kalmanızı sağlamaktadır. Bioderma güneş kremi teknolojisini biyolojiden alarak geliştirdiği ürünler sayesinde bebek, çocuk ve yetişkinlerin kullanımına uygundur. Bioderma güneş kremi ürünleri etkili bakımı sayesinde cildin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. Güneş yanıklarının oluşturduğu yanma, batma ve sızlamaları gidererek cildi nemlendirir. Gerginlik hissini yok eden Bioderma güneş kremleri Photoderm adı ile anılmaktadır. Tamamen doğal olarak hazırlanmış Bioderma Photoderm serisi içeriğinde paraben bulundurmaz. Her cilt tipine göre ayrı ürün seçenekleri ile kolay korunma sağlamaktadır. Bebeklerin hassas ciltleri içinde ürünleri bulunan Bioderma güneş kremi serisi gün boyu kullanım sıklığına göre tam bir korumaya yardımcı olmaktadır.

Bioderma Güneş Kremi Ürünleri

Bioderma Bronzluk Sağlayan Nemlendirici Bakım Kremi,  her yaş ve cinsiyet grubuna ait kullanım sağlanan bronzlaştırıcı tamamen doğal içeriklerle hazırlanmıştır. Güneşlenerek bronzlaşmak isteyen kişilere ve güneşlenmeden bronzlaşmak isteyen kişilerin kullanımına uygundur. sadece yaz aylarında değil soğuk kış günlerinde de etkisini göstererek doğal bir bronz görünüm sağlar. ciltte oluşan renk farklarını gidermeye yardımcı olur. Bioderma Photoderm serisinde yer alan Bioderma Photoderm Autobronzant besleyici, onarıcı ve nemlendirici özellikleri ile kullananların memnun kalmasını sağlamıştır. Yüz ve vücut bölgesinde kullanım sınırı yoktur. İhtiyaç doğrultusunda istenilen renk tonuna ulaşabilmek adına etkileyici bir bakım ürünüdür. Anti alerjiktir.  Yan etkisi bulunmaz. 

Bioderma Max Güneş Koruyucu, güneş ışınlarından korunmak yaz aylarında oldukça zordur. İçeriğinde bulunan yüksek koruma sayesinde cildin tam gün korunmasına ve lekelerin oluşmasını önler. Herhangi bir yan etki yaratmaz. Nemlendirici özelliği ile cilt bakımını koruma altına alır. Yüz için kullanılan Bioderma Photoderm Max Tinted Creme SPF50+ renkli güneş kremi ürünleri cilt tonunu ayarlar.

Bioderma Bioderma Güneş Kremi

1 2
1 2
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.