sadsad x
asdasd

Bioderma Cicabio Serisi

17 Ocak 2017
Bioderma Cicabio Serisi

Bioderma Cicabio Serisi

Ev kadınları gündelik ev işleriyle uğraşırken ufak kazalar yaşar. Kesik, çizik, morluk gibi cilt yüzeyinde meydana gelen bu ufak hasarlar dermokozmetik ürünler kullanılarak eski haline getirilebilir. İçeriğinde arnica gibi çeşitli doğal bitki ve bileşene sahip onarıcı bakım ürünleri kullananlar tarafından etkisini en hızlı şekilde gösterir. Diğer merhem ve yara kremlerinden daha hızlı sonuç çıkartan Bioderma Cicabio serisi bu alanda herkesin elinin altında bulunması gereken ürünlerden biridir.

Bıçak kesiği, cerrahi operasyonlar, çarpma ve düşme gibi doğrudan acı veren hasarlar cildin öncelikle kötü görünmesine neden olur. Bu görüntü çoğu insanın psikolojisini olumsuz olarak etkilemektedir. Epilasyon, lazer ışınları içeren dermatolojik uygulamalar sonrasında da oluşan leke izlerine karşı savaş açan onarıcı bakım kremi, hücrelerin iyileşmesine anında katkı sağlar. Ürünlerin açık yaralar üzerinde kullanılmaması gerekir. Kuruyan veya kabuk bağlayan yaralar için oldukça mükemmel sonuçlar ortaya çıkaran ürünlere sahiptir. İlk kullanımdan itibaren cildin nefes almasını sağlayarak yoğun bir nem seviyesinin oluşmasına yardımcı olur. Apijenin ve Arnica içeren formüle sahip Cicabio ürünleri bebek ve çocuklarında cildinde etkisini gösterir. Parabensiz, alkolsüz ve renksiz görünümlere sahip akışkan kıvamlı leke giderici, onarıcı bakım ürünleri son teknolojiyle üretilmiş ambalajlara sahiptir.  Merhem özelliği bulunan arnica kremi kullanıcılar tarafından oldukça beğenilmektedir.

Yukarıda listelenmiş Bioderma Cicabio ürünleri, cilt yüzeyinde oluşan iz, yara ve tahriş gibi durumların giderilmesine büyük bir sağlar. Sizde vücudunuzda oluşan kötü görüntüye neden olan hasarların giderilmesi için bu ürünlere göz atabilirsiniz.

Facebook yorumları

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.