x
Sevgililer gününe özel tüm ürünlerde ekstra yüzde 10 indirim
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Bioderma teknolojisini aldığı biyolojiden esenlenerek hazırladığı ürünler sayesinde kullanıcılarının gönlünü çelmeyi başarmıştır. Uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilen Bioderma ürünleri dünyanın birçok ülkesinde satışı yapılmaktadır. Ürünleri ile cilt bakımını ileri düzeye taşımayı hedefleyen Bioderma müşteri memnuniyetine de önem vermektedir. Güzellik kavramını doğallıkla birleştiren firma uzman dermatologlar ve bilim adamlarıyla birlikte Bioderma laboratuvarlarında çalışmalarına devam etmektedir. Güzellik için her cildin ihtiyacının farklı olduğunu savunan Bioderma her cilt tipi için özel olarak oluşturulan serilerinden oluşmaktadır. Bioderma ürün serileri içerisinde bulunan Bioderma Cicabio serisi, ciltte oluşan deformasyonların giderilmesini sağlar.  

Bioderma Cicabio serisi, cilt yüzeyinde oluşan lezyonların onarılmasına yardımcı olur. Cildi onarıcı etkisi ile gündelik kazalar sonucu oluşan kesikler, yaralar, morluklar ve şişikler için kullanıma uygundur. İçeriğinde bulunan doğal özlerden biri olan Apijenin ve Arnica cildin tekrar eski hale gelmesini sağlar. Kısa sürede düzenli olarak kullanımda cilt üzerinde oluşan yara ve izlerini yok eden Cicabio ürünleri kullananlar tarafından en çok tercih edilen ürünler arasındadır. Bebek çocuk ve yetişkinlerin kullanıma uygun olan Bioderma Cicabio serisi vücutta el,  kol, bacak, yüz gibi bölgelerine rahatlıkla uygulanabilir. Bioderma kullanıcıları arasında en çok beğenilen ürün Bioderma Arnicadır. Akışkan kıvama sahip olan Bioderma Cicabio Arnica dermakozmetik kazalarında ve cerrahi operasyonlar sonrasında da etkili onarım sağlar. İçeriğinde Parfüm, renklendirici, alkol içermez. Nemlendirici özelliği ile cildin nem dengesini korur. Cildin yenilenme ve onarılma hızı yükseltir.

Bioderma Cicabio Serisi Ürünleri

Merhem özelliği bulunan Bioderma Cicabio Arnica anti bakteriyel içeriği sayesinde açık veya kapalı yaraların onarımı destekler ve mikrop kapmasını önler. Dermatolojik işlem sırasında hasar gören cilde kolayca uygulanan ürün kuruluk giderici etkisiyle cildi yumuşatır. Onarımını sağlar. Yağ kanallarını yeniden yapılandırır. Cildi aşırı parlaklıktan arındırarak mat bir görünüm elde ettirir. Uzun süreli koruma tabakasıyla cildi rahatlatır ve ferahlık sağlar. Formülü sayesinde cilt toleransını yükseltir. Komedojenik değildir. Rengini doğal içeriklerinden alır. Parfümsüz doğal bir görünümü vardır.

Güneş koruyucu özelliği ile cilt yüzeyinde oluşan lekelerin yok olmasına yardım eden Cicabio Cream SPF50+ hasarlı ciltlere uygun olarak hazırlanmıştır. Güneş ışınlarından zarar görmüş kişilerin kullanması gereken bakım kremlerindendir. Cerrahi operasyon veya lazer, epilasyon ağda sonrası tahriş olan, iz bırakan işlemlerde kullanıma uygundur. Tüm aile bireylerinin kullanabileceği Bioderma Cicabio Cream SPF50+ parfümsüzdür. Renk pigmentlerine sahip olmayan bu ürün suya dayanıklı yapısıyla ciltteki gözenekleri tıkamaz ve kapatmaz. Hipoalerjiktir. Alerjiye neden olmaz.

Yüz bakımı ve vücut bakımına uygun olarak hazırlanmış  Cicabio Lotion bakım kremi cilt onarımına katkı sağlar. Rahatsızlık hissini azaltır ve sızıntılı cilt dâhil bütün cilt tiplerinin kullanımına uygundur.  Tolerans sağlayıcı özelliği ile cildi dengede tutar. Renklendirici içermez. Hipoalerjiktir. Bej rengi renk tonuna sahiptir. Paraben içermez.

Bioderma Cicabio

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.