Yandex Metrica

Bioderma Bebek Güneş Kremi

Bioderma bebek güneş kremleri yoğun koruma hacmine sahip faktörleriyle mükemmel bir cilt koruması sağlar. Bioderma bebek güneş kremleri cildi güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı tam gün koruma sağlar. İlerde yaşanacak cilt kanseri riskine karşı aktif olarak koruyucu içeriğe sahip bebek güneş kremleri çocukların cildine belli aralıklarla yenilenerek uygulanması sağlanmalıdır. Uzmanların tavsiyelerine göre günde en az iki kere sürmek cildi güneş ışınlarına karşı tam gün boyunca korumaktadır. Bioderma bebek koruyucu kremlerini seçerken çocuklara göre 30-50 gibi faktöre sahip, cilt PH değerine uygun ürünlerin tercih edilmesi gerekmektedir. Çocuklara sürülen güneş kremlerinin renkli olması annelerin daha dikkatli olmalarını sağlar. Bu sayede çocukların vücudunda krem sürülmemiş yer kalmaz ve güneşten daha iyi korunurlar. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği Bioderma bebek güneş kremi kullananların büyük bir memnuniyetini kazanmıştır.

Bioderma Bebek Güneş Kremi Ürünleri

ABCDerm Mineral Sun Cream, hassas ciltlere sahip bebek ve çocukların kullanımına uygun 50 SPF güneş koruyucu krem formundadır. Diğer cilt tiplerine sahip kişilerinde kullanımına uygundur. Hassas çocuk cildine göre özel olarak hazırlanmıştır. Açık tenli çocuklar ve yetişkinlerin narin cildini korumak için kullanılır. Onarıcı ve nemlendirici özelliğe sahiptir. Gün boyu güneşe karşı koruma sağlayan Bioderma ABCDerm Mineral Sun Cream parfüm ve paraben içermez. Suya karşı tam güç dayanıklılık sağlar. Güneşe çıkmadan yarım saat önce kullanılması tavsiye edilmektedir.

Photoderm Kid Lait, hasas ve diğer tüm ciltlerin kullanımına uygundur. Hassas cildi ultraviyole ışın fitrelerinden koruyan mavi renkli güneş sütüdür. Pürüzlü yağlı ve beyaz iz bırakmaz. Photoderm Kid Lait suya dayanıklı yapısı ile güneş ışınlarına karşı tam gün koruma sağlar. İçeriğinde parfüm, paraben ve anti alerjik herhangi bir madde içermez.

Photoderm Kid Spray, hassas bebek ve çocuk ciltlerini korumayı sağlayan güneş koruyucu kremdir. yüz ve boyun bölgesinde kullanıma uygundur. Hassas çocukların cilt bakımını tamamlamak adına kullanılan Photoderm Kid Spray şişesinde sıvı formuyla kullananların beğenisini kazanmıştır. Dermatolojik testlerden onay almış Bioderma Photoderm Kid Spray suya dayanıklı yapısı, paraben ve parfüm bulundurmayan içeriği ile ışığa karşı etkisini kanıtlamıştır.

Yeni doğan bebeklerin ciltleri yetişkinlerin ciltlerine nazaran daha hassastır. Güneşin zararlı ultraviyole ışınlarına karşı korumak özellikle ilk on iki ayda çok önemlidir. Yetişkinlerin dahi korunması gereken güneşin ışınları ne kadar ısınmamızı sağlasa da bir o kadar ciddi rahatsızlıklara neden olmaktadır. Bu rahatsızlıkların başında öncelikli olarak cilt kanseri gelmektedir. Bu nedenle kullanılan ürünlerin kalitesi yanı sıra kullanım sıklığı da büyük önem teşkil etmektedir.  Bebekler için güneş koruyucu seçerken dikkat edilmesi gereken unsurlar parfümsüz, paraben içermeyen losyon ve krem formlarının seçilmesi gerekmektedir. Bioderma bebek güneş kremleri sağlıklı bir cilde kavuşmalarına yardımcı olur. 

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.