x

Bioderma ABCDerm Detangler Yumuşatıcı Saç Spreyi 200ml

Bebek ve Çocuklar için Narin Saç Derisine Özel Durulama Gerektirmeyen Karışıklık Çözücü Sprey

%20 indirim
54,50 TL 43,60 TL
Ref. 1009626602

Bioderma ABCDerm Detangler Yumuşatıcı Saç Spreyi 200ml

Özet Bilgi: Bioderma Saç Spreyi, bebek ve çocukların hassas yapıdaki saçları zarar görmeden kolayca açılıp taranmasını ve yumuşamasını sağlayan saç spreyidir. Saçlara şekil vermeye yardımcı olan Detangler ürünü ayrıca saçların parlak görünümde olmasına yardımcıdır. Yıkanmış saçlara uygulanmaktadır ve ürünün durulmasına gerek yoktur.

Markası: Bioderma

Ürün Kategorisi: Saç Yumuşatıcı, ABCDerm Serisi, BiodermaSaç Yumuşatıcı Sprey

Cilt Tipi: Hassas Bebek ve Çocuk Saç

Ürün Gramajı: 200ml

Bioderma ABCDerm Detangler Yumuşatıcı Saç Spreyi Özellikleri

Hassas bebek ve çocuk saçlarının taranmasını kolaylaştırmak ve zarar görmesini önlemek amacıyla üretilen ABCDerm Detangler saçlara parlaklık, yumuşaklık, hafi ve hoş bir koku vermektedir. Ürün hassas çocuk saçlarının zarar görmesini engellemektedir. Ayrıca kolayca açılıp taranmasını sağlamaktadır. Yıkanmış olan saça uygulanan ürünün durulmasına gerek yoktur. Bu ürün, saçların şekil almasını kolaylaştırmaktadır. Saçlara yumuşaklık, parlaklık, hafiflik ve hoş bir koku vermektedir ve durulamaya gerek yoktur.

Yüksek saç toleransına sahiptir.

Paraben içermemektedir.

Hipoalerjenik özelliktedir.

ABCDerm Detangler dermotolojik ve oftalmolojik olarak test edilmiştir.

Bioderma ABCDerm Detangler Yumuşatıcı Saç Spreyi Kullanım Şekli

Hassas bebek ve çocuk saçlarının kolayca tarayarak, zarar görmesini önlemek amacıyla üretilen ürün saçlara parlaklık, yumuşaklık, hafi ve hoş bir koku vermektedir. Yıkanmış olan saçlara uygulanan saç spreyinin durulaya gerek yoktur. Yüksek saç toleransına sahiptir.

İçerik: Su, Sodyum Ciatat, Capryloyl Glycıne, Polyquaternıum-16, Polysorbate 20, Sodyum Pca, Parjurma.

Garanti ve İade Koşulları

Dermokozmetika'dan satın aldığınız ürünü teslimat tarihinden itibaren en geç 7 gün içerisinde faturanız ile birlikte iade edebilirsiniz.

Faturasız ürünlerde iade yapılamamaktadır. İade edilecek ürünlerin orjinal ambalajlarında, ambalajı açılmamış, fiziksel açıdan hasar görmemiş, kullanılmamış, yeniden satılabilir durumda olması ve ürünün orjinal faturasının da gönderilmesi gerekmektedir. Faturasız ürünler kabul edilmemektedir.

Sevkiyat sırasında zarar gördüğünü düşündüğünüz paketleri teslim aldığınız kargo yetkilisi önünde açıp kontrol ediniz. Eğer üründe herhangi bir hasar varsa mutlaka "Hasar Tespit Tutanağı" tutturarak ürünü teslim almayınız. Ürünü teslim aldıktan sonra kargo firmasının görevini tam olarak yerine getirdiğini kabul etmiş olduğunuzu lütfen unutmayınız.

İade sebebiyle tarafımıza iletmek istediğiniz ürünleri Aras Kargo vasıtasıyla Dayne Sağlık adına kargo ücreti ödemeden gönderebilirsiniz.

İade Hazırlığı ve İadenin Onaylanması

İade talebinizi iletişim sayfamızdan form, e-posta veya telefon yoluyla bize iletiniz. İadeniz öncelikle tarafımızca incelenir, yukarıda belirtilen şartlara uygun ise iade işlemi başlatılır.

İade edilecek ürünler ürünün faturası ile birlikte aşağıda belirtilen adrese gönderilir.

İade onaylandığında, ürün ücreti yasal süre olan 3 iş günü içerisinde iade edilir. Bu süre Dermokozmetika'nın iade ettiğiniz ürünü teslim almasıyla başlar.


İade Kargo Gönderi Adresi

Dayne Sağlık Ürünleri Ltd. Şti.
Koşuyolu Mahallesi. İbrahimağa Camii Sokak. No: 11 D: 2 PK34718
Kadıköy/İstanbul

Müşteri Hizmetleri

+90 (850) 840 84 00

Dermokozmetika, kaliteli ürünler ve kaliteli hizmet prensibini benimseyerek müşteri memnuniyetine verdiği önem doğrultusunda hizmet vermektedir. Buna ek olarak "Fiyatın Uygunluğu" kriterini de göz ardı etmeyerek "Daha Ucuzunu Buldum!" özelliği ile, ürünlerimizi başka bir online alışveriş sitesinde daha ucuza bulmanız halinde aynı ürünü daha da ucuza alabilme imkanını sunmaktadır.

Daha Ucuzunu Buldum!
Bioderma ABCDerm Detangler Yumuşatıcı Saç Spreyi 200ml ürünü aşağıdaki kategori ve marka sayfalarında listelenmektedir.
T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.