sadsad x
asdasd

Bioder Skincare

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
8 ürün

  BİODER, modern kadının cilt sorunlarına çözümler bulmak üzere kurulmuştur. Cildin ve kıl köklerinin anatomisini, histolojik yapısını en ince ayrıntısına kadar araştıran B'IOTA Laboratuvarlarında geliştirilmektedir, bu konuda devrim niteliğinde bir yenilik sunarak 2002’de BİODER tüy azaltıcı ürün serisini hazırlamıştır. Müşterilerin beklentileri ve alışkanlıklarını baz alarak kendini yenileyen Bioder, 2012 yılında Bioder tüy azaltıcı serisini BİODER BIO EPILATION serisi olarak kullananların huzuruna sunmaktadır. 

  Bioder Skincare Ürünleri Özellikleri

  Bioder Bio Epilation serisinin başarısının temeli, Turunç ve Bitkisel Complex B bitkisel ekstrelerinin bileşiminden meydana gelmesidir. Etkisini düzenli kullanıma bağlı olarak göstermektedir. BİODER BIO EPILATION, vücuttaki istenmeyen tüyleri yavaş ve etkili şekilde azaltmaktadır. Etkinliği ve güvenilirliği Almanya Dermatest Araştırma Kliniği tarafından kanıtlanmıştır.  BİODER, doğal ve bitkisel içeriği sayesinde istenmeyen tüylere cilde en uyumlu şekilde, hiçbir yan etki yaratmadan kalıcı olarak yok eder.

  2014 yılında BİODER ’in geniş ürün yelpazesine Anti-Age, Temizleme, Akne, Leke, Atopik Cilt, Nemlendirme ve Güneş ürünlerinden oluşan SKIN CARE serisini de eklemiştir. SKIN CARE serisinin cilt ile uyumlu formülü, bitkisel aktif maddeleri ve etkinliği klinik çalışmalarla kanıtlanmıştır. Birbirinden farklı etkilere sahip ürünleri cildin güzelliğini sağlamayı, korumayı ve sorunlara çözüm olmayı hedeflemektedir.

  Bioder Skincare Ürünleri

  Bioder Skincare Age Reverse Multivitamin Maske: Erken yaşlanma belirtileriyle cilt üzerinde çeşitli belirtiler meydana gelmeye başlar. Gözaltlarında torbalanma, şişlik, kırışıklık, mor halkalar, ince çizgiler bunlara birer örnektir. Bu belirtilerin azalması ve giderek yok olması için kullanılan Bioder Multivitamin maske, cildin nemlenmesini aynı zamanda içeriğinde bulunan vitaminler sayesinde en iyi şekilde beslenmesine ve cilt bariyerlerin güçlenmesine yardımcı olur. Etkisini kısa sürede göstermeye başlar genç bir görünüm kazandırır. Klinik araştırmalardan geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Yüz ve boyun bölgesine uygulanır.

  Bioder Skincare Aquasoft: Doğal nem sağlayan el kremi, gün içerisinde rüzgâr, soğuk, temizlik ürünleri, hava kirliliği, toz, içeriği bilinmeyen kozmetik ürünleri, deterjan gibi dış etmenler ve çevresel faktörlere karşı koruma sağlar. El derisinde başlayan kırışıklıkların giderilmesine yardımcı olur. Derinlemesine nüfuz ederek bakımlı parmaklara kavuşturur. Dermatolojik testlerden geçmiştir.

   

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.