sadsad x
asdasd

Biobaby Bebek Krem ve Losyonu

4 ürün

  Biota laboratuvarlarında geliştirilen bebeklere özel bakım ürünleri hassas yapıdaki ciltlere gereken bakımı sağlar. Cilt temizliği, sağlığı ve cilt bakımı üzerinde birbirinden farklı ürünler geliştirerek annelere yardımcı olmaktadır. Yenidoğan bebeklerin cilt bariyerleri oldukça hassastır. Bu nedenden ötürü dış etkenlere ve çeşitli faktörlere karşı koruma gerçekleştiremez. Bu durumda daha çok nem kaybı, kuruluk ve pullanma gibi sorunların oluşmasına neden olur. Doğru markaların direkt olarak soruna yönelik ürünlerini kullanmak oldukça faydalıdır.

  Bebeklerde doğum sonrası deri sorunları ortaya çıkar. Bu sorunlardan biri de seboreik dermatittir. Cilt üzerinde kızarıklık ve pullanma olarak görülür. Bunun için özel olarak geliştirilen bakım ürünlerini kullanmak gereklidir. BioBaby bebek kremleri ve losyonları serisinde yer alan ürünler atopik ciltler için bakım sunmaktadır.

  Biobaby Bebek Krem ve Losyon Ürünlerinin Cilde Katkısı

  Bebeklerin cildi yetişkinlere göre daha hassas bir yapıya sahiptir. Hassas yapıdaki cilt dışarıdan gelen tüm faktörlere karşı savunmasız kalır. Özellikle yenidoğan bebeklerin cilt bariyerleri yeterince gelişmemesiyle bu durum can sıkıcı hale gelir. Bebeklerin huysuzlanmasına ve rahatsız olmasına neden olur. Biobaby ürünleri ise cilt üzerinde gösterdiği etkiler sayesinde bebeklerin rahatlamasına yardımcı olmaktadır. İçeriğinde bulunan doğal anzer kaynak suyu, temizlik konusunda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Dermatolojik araştırmalardan ve çalışmalardan geçerek başarılı sonuçlar almıştır. Pediatri uzmanlarından olumlu görüşleri neticesinde kullanan annelerin güvenini kazanmıştır.

  Biobaby Bebek Krem ve Losyon Ürünleri ve Özellikleri

  Biobaby Bebek Yağı: Bebeklerin gaz sorunu çektiğinde rahatlamasına yardımcı olan yağdır. Masaj yaparken cildin daha kaygan hale gelmesine yardım eder. Formülünde bulunan doğal bitki özleri, rezene, anason yağı ve melisa yağı sayesinde cilde kesinlikle hasar vermez. Alerji oluşumlarına sebebiyet vermez. Pediatrik testlerden başarıyla geçmiştir.

  Kuru ve Atopik Ciltler için Krem: Yeni doğan bebeklerde çoğunlukla gözlenen atopiliye eğilim, kuru ve çok kuru yüzeyde meydana gelir. Kızarıklık ve kuruluk olarak görülen bu durum için geliştirilmiş krem bebeklerin cildini rahatlamaya yardımcı olur. Kaşıntı, tahriş gibi sıkıntıların yaşanmasına engel olur. Cilt bariyerlerinin güçlenmesine katkıda bulunur.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.