Yandex Metrica

{{title}}

Cilt üzerinde dönem dönem oluşan çatak oluşumları hızlı kilo alma verme veya hamilelik döneminde meydana gelmektedir. Sağlıklı duran ve kusursuz vücuda ulaşmak adına çeşitli bakım ürünleri kullanmak oldukça faydalıdır. Bu bakım ürünleri içerisinde en doğal yöntemlerden biri de dermokozmetik ürünler kullanmaktır.

Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Bio Oil, geliştirmiş olduğu çatlak giderici yağ sayesinde cildin nem seviyesini koruyarak oluşumu tamamlanmamış deri yırtılmaları üzerinde aktif olarak etki göstermektedir. Düzenli olarak kullanıldığında içeriğinde bulunan mineraller ve vitaminler cilt bariyerlerine nüfuz eder ve onarımını gerçekleştirmeye başlar. Renk pigmentasyonlarında denge sağlamaya, cilt bakımına destek olmaya yardımcıdır.

Cilt üzerinde özellikle kadınların doğum öncesinde, sonrasında veya düzensiz kilo alıp vermesi sonucunda meydana gelen deri yırtılmaları genellikle nem kaybının oluşmasıyla görülmektedir. Cilt oldukça kolay kuruyabilmektedir ve pek çok nedenden ötürü kurumalar meydana gelir. Kış ayları, güneş ışınları, çok sıcak veya çok soğuk su da yapılan banyolar bu duruma örnek gösterilecek unsurlar içinde yer alır. Çatlaklar genellikle, karın bölgesinde, basen, kalça ve bacaklarda meydana gelir. Göğüs ve kol bölgelerinde de görülmesi oldukça muhtemeldir.

Bio Oil Çatlak Yağı, bu çatlak oluşumlarının giderilmesine yardımcı olur. Kırışıklık görünümünden de kurtulmanıza yardım eder. Formülünde bulunan A vitamini ve E vitamini sayesinde anında cilt bariyerlerine işler ve kısa sürede etkisini göstermeye başlar. Cilt bakımına destek sağlayarak her daim kusursuz görünen vücuda sahip olmanıza katkıda bulunur. Bio Oil Çatlak yağı, banyo yağı olarak ta kullanılabilir. Yaşlanma belirtileri arasında yer alan ince çizgi ve kırışıklıkların yapılanmasında önemli rol oynar.

Bio Oil Ürünleri ve Özellikleri

: kadınların genellikle gebelik dönemlerinde yaşadığı sıkıntılardan biri olan deri yırtılmaları, zamanla derinleşerek kötü bir görüntüye sebebiyet verir. Karın bölgesinde, kalça ve basende meydana gelen çatlaklar için geliştirilmiş yağ, günde iki kez olmak üzere düzenli olarak 2 ay kullanıldığında etkisini gösterir. Ayrıca erken yaşlanma belirtilerinin giderilmesine yardım eder. Leke oluşumlarının düzelmesine olanak sağlar. Bio Oil çatlak yağı, renk pigmentleriyle cilt tonunu eşitler. Dilediğiniz kıyafeti giyerken size özgüven verir. Dermatolojik araştırmalardan geçmiştir ve aldığı başarılı sonuçlar sonrasında kullanıcıların beğenisini kazanmıştır.

//
2 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.