sadsad x
asdasd

Beter

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
4 ürün

  Beter Ürünleri Dermokozmetika’da!

  Makyaj uygulaması yapan herkes cildinin pürüzsüz görünmesini ister. Makyaj yapmayı kolaylaştıran ve profesyonel sonuç elde etmenizi sağlayan araçlar arasında makyaj fırçaları yer almaktadır. Kusursuz bir makyaj için ise ürünler kadar doğru fırça tercihi de bir o kadar önemlidir. Özellikle makyaja yeni başlayanların fırça çeşitliliği arasından doğru makyaj fırçasını bulmak oldukça zordur. Beter markası da profesyonel uygulama yapmanız için geliştirilmiş makyaj fırçalarını tüketicilerin beğenisine sunmaktadır.

  Beter makyaj fırçaları yumuşak fırça kılı ve tasarımı sayesinde makyaj uygulamanızda pratik bir kullanım imkanı sağlar. Fondöten, allık, pudra ve kapatıcı gibi makyaj ürünlerini ciltle daha iyi bütünleşmesini sağlar. Çok yönlü makyaj fırçası ve pudra fırçası gibi ürün çeşitlerini yelpazesinde bulundurur. Tüm Beter ürünlerini kategorimiz üzerinden inceleyebilirsiniz. O halde gelin en sevilen Beter Pudra fırçasını inceleyelim…

  Pudra Fırçası

  Pudra, ten makyajını tamamlayan, cilt kusurlarını kapatan, ton farklılıklarını gideren, makyajın sabit kalmasını sağlayan üründür. Pudra uygulamasında genellikle iri ve büyük kıllı fırça tercih ederek, pudrayı cildinize kolayca dağıtabilirsiniz.

  Makyaj Fırçası Nasıl Temizlenir?

  Makyaj uygulaması için kullanılan fırçaların uzun ömürlü olmaları için belirli aralıklarla düzenli temizlemek, yıkamak gerekir. Temizleme işlemini yaparken fırçaların dik ve aşağı doğru olması, su veya temizleyicinin fırçanın metal kısmına gelmemesi dikkat edilmesi gereken noktalardandır. Temizleme işleminden sonra ise fırçalar oda sıcaklığında dik eve aşağı doğru kurutulmalıdır.

  Siz de tüm Beter ürünlerini Dermokozmetika’dan inceleyebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.