sadsad x
asdasd

Bebeklerin Hassas Poposuna Mustela

15 Şubat 2017
Bebeklerin Hassas Poposuna Mustela

Bebeklerin Hassas Poposuna Mustela

Annelerin güvenle kullandığı Mustela ürünleri, Fransa’da kurulmuş olan Expanscience laboratuvarında üretilmektedir. Marka kurucusu bebeklerin cildine sadece sabun kullanmanın cilt sorunlarını gidermediğini görmüş ve bunun için gerekli çalışmalara başlamıştır. Bebeklerinin cildinin ne kadar hassas olduğunu ve özel olarak bakım yapılması gerektiğini belirtmek adına geliştirdiği yumuşatıcı ve sabun birleşimi, deri üzerinde oluşan kuruma, pullanma ve kızarıklık gibi alerjik reaksiyonların iyileşmesine yardımcı olmaktadır.

Çocuklarda meydana gelen ve pişiğin önemli nedenleri arasında yer alan uzun süre idrarın havasız kalması cilt üzerinde oluşan sızlama ve yanmaya neden olur.  Bacak arasında veya popoda oluşan pişik bebeklerin hareket alanının kısıtlanmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle bebeklerin altları her zaman kuru tutulmalıdır. Günde 2-3 kez değiştirilen bebek bezlerinin yanı sıra düzenli olarak her bez değiştirme sonrasında poponun silinmesi veya yıkanması gerekmektedir.

Bebeklerde oluşan tahrişin önlenmesi için pişik önleyici krem annelere yardım etmektedir. Bebekler için geliştirilmiş Mustela Pişik Kremi cilde temas ettiği ilk andan itibaren oluşmuş yanma ve sızlamayı önler. Cildin koruyucu bariyerlerini geliştirmeye destek olan Mustela pişik kremi içeriğinde bulunan bitkisel özlerle uzun süre koruma sağlar. Mustela Pişik kremi dermatologların annelere tavsiye ettiği ürünler arasında yer almaktadır. Bebeklerin cildini korumaya özen gösteren pişik önleyici krem bebek ve çocukların mutlu ve huzurlu büyümelerine yardımcı olmaktadır. Mustela Vitamin Barrier Cream annelerin elinin altında bulunması gereken en önemli dermokozmetik ürünlerdendir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.