sadsad x
asdasd

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

10 Şubat 2017
Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

Bebeklerin Cildine ABCDerm Serisi

ABCDerm serisi, Bioderma tarafından geliştirilmiş ve yaklaşık 60’a yakın ülkede satışını gerçekleştirmektedir. Bebeklerin cildine göre tasarlanmış doğal bitki özleri ve bileşenler cilt üzerinde yaşanacak tahriş gibi tahribatların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Patenli özel içerikleri sayesinde bebeklerin hassas cildine uygun bakımı sağlamaktadır. Tüm bebek ciltleri üzerinde etkisini olumlu bir şekilde göstermektedir. Hava, toz ve kir gibi dış etmenlerden kolaylıkla etkilenen bebekler alerjiye daha fazla meyillidir. Bu nedenle Bioderma ABCDerm bebek serisi yüz bakım ve vücut bakımı konusunda ürettiği ürünlerle cilt konforunu en iyi şekilde gerçekleştirmektedir. Annelerinde güvenini kazanarak kullananlar tarafından tercih edilen dermokozmetik cilt bakım markaları arasında yerini almaktadır.

Bebeklerin hassas cildine uyum sağlayan ürünler dermatolojik testlerden geçerek içeriğinde bulunan bileşenler sayesinde doğumdan önce ve doğumdan sonra gerekli desteği sağlamaktadır. Güneş ürünleri yazın çocukların D vitamini alırken aynı zamanda zararlı ışınlardan korumaya yardımcı olur. Nemlendirici ürünleriyle nem seviyesini denge tutar. Kuruluk ve tahriş olmaması için gereken özeni gösterir. Paraben ve renklendirici içermeyen ürünler bunun yanı sıra phenoxyethanol, phateles ve esans yağını da formülünde barındırmaz. Hipoalerjik özelliktedir.

Bioderma ABCDerm Gentle Shampoo

Çocukların saç derisine uygun olarak hazırlanmış göz yakmayan bir şampuandır. Saç tellerini yumuşatır ve kolay taranmasına yardım eder. Saç bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlar. İçeriğinde sabun bulundurmaz.

Bioderma ABCDerm Serisini dermokozmetika olarak sizlere aktarıyoruz, bebeklere özel olarak üretilmiş ürünler etki alanlarına göre mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.