sadsad x
asdasd

Bebeklerde Konak Hastalığı Nedir?

18 Ocak 2017
Bebeklerde Konak Hastalığı Nedir?

Bebeklerde Konak Hastalığı Nedir?

Bebekler doğdukları andan itibaren soluduğu havaya karşı dirençleri düşüktür. Cilt bariyerlerinin tam olarak gelişmemesi özellikle yüz bölgesinde kabarma ve minik sivilcelerin oluşmasına neden olur. Öpmek, dokunmak gibi temas durumlarında da ortaya çıkan bu alerjik reaksiyonlar bebeklerin cildini rahatsız eder. Bu nedenle yenidoğan bebeklerin cilt bakımları ihmal edilmemelidir.

Yenidoğan bebeklerin temizliği de oldukça önemlidir. İlk aylarda bebeklerin vücut temizliği daha önemlidir. Kalıcı bir rahatsızlık olmayan konak, saç derisinde meydan gelen sarı kabuk parçalarıdır. Saç telleri içerisine yapışan bu kabuklar iyi temizlenmediği zaman kaşıntı ve tahrişe neden olur. Konak rahatsızlığını önlemek adına Mustela, konak önleyici şampuan üretir. Doğum anından itibaren kullanılan Mustela Foam Shampoo For Newborns Türkçe ismi ile konak giderici köpük şampuan olarak anılır. Saç derisini en iyi şekilde arındırmaya yardımcı olan şampuan kısa sürede etkisini göstererek annelerin gözdesi olmayı başarır. Uzmanlar tarafından da beğenilen konak önleyici köpük şampuan dermatolojik ve pediatrik araştırma ve testlerden geçerek güvenirliliğini kanıtlar.

Mustela Foam Shampoo For Newborns yenidoğan bebekler dâhil bütün yaş gruplarında meydana gelen konak rahatsızlığını gidermeye yardımcı olan bir banyo şampuanıdır. Kulak arkası, alın ve koltuk altı gibi bölgelerde oluşan kabuklanmanın temizlenmesine yardım eder. Vücut bakımına da destek veren bakım ürünü tekrar bu rahatsızlığın oluşmasına engel olur. Özel patente sahip olan Mustela şampuan içeriğinde bulunan avokado peptidleri ve lavanta özü ile saç tellerini yumuşatır.

Sizde bebeğinizin cildine iyi bakmak ve konak rahatsızlığından korumak adına Mustela Konak önleyici şampuanı rahatlıkla kullanabilirsiniz.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.