Yandex Metrica

Bebek Pişik Kremi

Bebeklerin cildi bilindiği üzere oldukça hassastır. Yenidoğan bebeklerin tuvalet eğitimi olmadığı için belirli bir yaşa kadar altları bez ile kapatılır. Eski zamanlardan beri bu yöntemi uygulayan anneler son zamanlarda çıkan bezler sayesinde bebeklerinin hassas poposuna daha iyi bakıyor. Fakat daha önemli bir sorun ki altları düzenli değişmeyen bebekler pişik olmaktadırlar. Bele bağlanan bezin içerisinde uzun zaman bekleyen idrar veya dışkı cilde temas ederek içeriğinde ki asit cilt yüzeyini yakar.

Bebek Pişik Kremi

Düzenli değiştirilmeyen bebek bezleri zamanla cildin tahriş olmasına ve alerjik reaksiyon geçirmesine neden olmaktadır. Anneler bebeklerinin hassas poposuna bebek pişik kremi kullanarak bu reaksiyonların düzelmesine yardımcı olur. Dışkı veya idrar değmesi haricinde çok kalın giyinmek ve daha birçok sebep bebek pişik kremi kullanımına yol açar. İçeriğinde tamamen doğal olan bu kremler bebeklerin huzurlu ve mutlu olmasına yardımcı olmaktadır. Altı değişen ve yatışan cilt sayesinde bebekler oldukça mutlu olurlar. Cilt yüzeyine uygulanan bebek pişik kremi bebeklerin cilt bakımına destek olur. Kızarıklık, tahriş ve yanmaya karşı etkin iyileştirme özelliği sayesinde bebek pişik kremi kullananlar tarafından sıklıkla tercih edilmektedir. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği bebek pişik kremi her an annelerin yardımcısıdır. Dermatolojik testlerden geçmiş araştırmalar üzerine güvenirliliği kanıtlanmıştır. Bebeklerin cildine gereken vücut bakımı için yardımcı bakım ürünü insanlığın hizmetine sunulmaktadır.

Bebek Pişik Kremi Ürünleri

Biobaby Pişik Kremi, organik içeriklere sahip bebek pişik kremi bebeklerin tahriş olmuş cildini yumuşatır ve anında etki ederek sızıntıların giderilmesini sağlar. Acı veren bu tahriş kısa sürede yok olarak bebeklerin rahatlamasını sağlar. İçeriğinde bulunan omega 3 ve omega 6 sayesinde bebeklerin gelişim sürecini destekler ve sadece beyin gelişim döneminde değil tüm hayatına olumlu etkiler sağlar. Anzer doğal kaynak suyu ile birleştirilerek zenginleştirilen bebek pişik kremi çörek otu yağ, Hindistan cevizi yağı ve çinko ile mükemmel bir cilt bakımı sağlar. Biobaby markası dermatologların güvenle tavsiye ettiği ürünleri bünyesinde bulundurmaktadır. Biobaby Pişik Kremi kullananlar tarafın oldukça sık tercih edilir.

Ekstra Korumalı Pişik Kremi, cilt onarıcı ürünler içerisinde yer alan Bepanthol tarafından üretilmektedir. İçeriğinde bulunan organik özler sayesinde cilt yüzeyinde oluşan tahribatların giderilmesine yardımcı olmaktadır. Bepanthol ekstra korumalı pişik kremi bebeklerin cildini uzun süre tahriş olmasını engeller. Dermatolojik araştırmalar ve klinik çalışmalardan olumlu bir şekilde geçen pişik kremi yapılan testler sonucunda da kullanan annelerin bebeklerinin cilde mükemmel sonuçlar ortaya koyduğu tespit edilmiştir.

18 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.