x
Filtrele

Cilt Tipi

Şikayet

Kimin İçin?

Bebek sağlığı için günlük olarak temizlenmesi gerekmektedir. Rahatlama ve anne bebek ilişkisini güçlendirmeye yardımcı olan banyo temas kurma için oldukça uygundur. Dokunmak bebeklerin duygusal gelişimini desteklemeye yardımcı olur. Bu nedenle bebek ile anne arasında güçlü bir ilişki kurmak için yardımcı ürünlere ihtiyaç duyulur. Günlük temizlik içinde büyük önem taşıyan bebek duş jeli bu özel anların vazgeçilmez ürünlerindendir. Kiri ciltten uzak tutmaya yarayan bebek jeli pürüzsüz ve kusursuz bir görünüm sağlar.

Bebek Duş Jeli Vücuda Etkisi

Saç temizliğinin ardından vücut temizliği için kullanılan bebek jeli sabunların yerine kullanılmaktadır. Sabun cildi kurutucu özelliği yüzünden bebeklerin cildinde tercih edilmez. Bebeklerin hassas cildi için daha uygun olan duş jelleri sabunların yerini almaktadır. İçeriği ve kolay bakımı sayesinde bebeklerin daha iyi temizlenmesini sağlayan jel mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır. Paraben içermeyen formülü sayesinde cildin Ph değerini bozmadan etkili bir koruma sağlar. Nemlendirici özelliği ile cilt bakımını eksiksiz bir şekilde tamamlamaya yardımcı olur. Özellikle kuru ve hassas ciltlere sahip bebeklerin kullanıma uygun olan ürünler düzenli bakım ile kusursuz bir görünüme kavuşmaya yardımcı olur. Dermatolojik araştırmalar ve testlerden geçerek annelerin güvenini kazanan ürünler özel formülleri sayesinde bebeğin ilk günden itibaren banyoyu sevmesini sağlamaktadır. Bebek Duş jeli kullanan anneler daha rahat bir şekilde bebeklerin temizliğini sağlamaktadır.

Bebek Duş Jeli Ürünleri

Meyve ve Çiçek Kokuları Esanslı Duş Jeli, Yenidoğan bebeklerin cildini düşünen dermokozmetik markalar bebeklerin tam anlamıyla temizlenmesi amacıyla birçok temizlik malzemesi üretmiştir. Bu malzemeler arasında banyo sonrasında vücut bakımını desteklemesi annelerin doğru tercihler yapmasına yardımcı olmaktadır. Anne ve bebek ilişkisi için önemli bir yer kaplayan banyo bebek ile geçirilen en özel anlardandır. Bu anların daha keyifli ve huzurlu olması için üretilen ürünler annelerin kolay ve pratik olarak kullanması için üretilmiş Klorane Gel Douche Surgras Bonne Humeur ile gerçekleştirilmektedir. Meyve esansı ile hoş bir koku yayan duş jeli bebeklerin cildini yumuşatır. Koruyucu ve nemlendirici özelliği ile temizliğin tam olarak sağlanmasına yardımcı olan bu ürün sabun gibi cildi kurutmaz. Özellikle kuru ve hassas ciltlere sahip bebeklerin cildine uygun olan ürün içerisinde bulunan temizleme ajanları sayesinde derinlemesine temizlik sağlar. Dermatologların güvenle tavsiye ettiği duş jeli anne ve bebek ilişkisini destekleyici ve güçlendirici olduğu araştırmalar sonucunda test edilerek kanıtlanmıştır.

Bebek Duş Jeli

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.