Beauty Lash

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}

Avusturya’nın en ünlü dermokozmetik markaları arasında yer alan Beauty Lash, GW Cosmetics tarafından kurulmuştur. Kaş ve kirpik boyası üzerine birbirinden farklı ürünler geliştirerek özellikle kadınların etkileyici bakışlara sahip olmasına yardımcı olmaktadır. Yaklaşık 50 yıla aşkın bir süredir bu alanda çalışmalar yürütmektedir. BeautyLash ürünleri, tüketicilerin her zaman isteklerini ön planda tutarak trendleri yakından incelemektedir. Son zamanlarda en gözde olan veya tüketicilerin güncellenmiş taleplerini 65 ülkede satışa sunmaktadır. BeautyLash dâhil olmak üzere GW Cosmetics dermokozmetik firması bünyesinde üretilen tüm ürünler GWP kalite standartlarına uygun şekilde üretilmektedir.

Kaş ve Kirpik Boyası’ nın Etkileri

Günümüzde birçok kadının kirpiklerinde ve kaşlarında seyrelmeler meydana gelir. Bu durum psikolojik olumsuz durumlar yaratmaktadır. Takma kirpik uygulamalarını yeterli bulmayan ve daha doğal bir çözüm arayanlar için geliştirilmiş kaş kirpik boyası, takma kirpiklere oranla daha sağlıklı bir uygulamadır. Rimel uygulamasını her gün yapan kişilerin kirpikleri yıpranmaya başlar. Özellikle yaz aylarında kalın ve kalıp gibi duran kirpikler can sıkıcı hal alır. BeautyLash markası tarafından üretilen kaş kirpik boyası, göz çevresine bulaşmaması için ambalajı içinde bulunan pamuklar gözaltına yerleştirilerek rimel gibi kolaylıkla sürülür. Kirpiklerin doğal şekilde hem dolgun hem uzun görünmesini sağlar.

BeautyLash Ürünleri

Beauty Lash Kaşve Kirpik Bakım Jeli: Nemlendirme özelliği bulunan bakım jelidir. Kaşları ve kirpikleri yoğun şekilde besler ve onarır. Eski görünümüne kıyasla daha kalın duran kıllara kavuşturur. İçeriğinde E vitamini, D- Bepanthol ve gliserin barındırmaktadır.  Bu doğal zengin bileşenler günlük olarak kullanılabilmektedir. Uzun süre dayanaklıdır. Ürün, ipeksi, zarif ve etkileyici sonuçlar için özel olarak üretilmiştir. BeautyLash Conditioning Gel, kirpik ve kaşların evdeki profesyonel bakımı olarak tavsiye edilir.

Beauty Lash KaşveKirpikler için Boya Setleri: Kahve tonuna sahip bu ürün kit şeklinde ambalajı içerisinde yer almaktadır. Küçük kap içine kaş boyası ve oksidan ufak bir spatula yardımıyla karıştırılır. Ardından nemlendirici ürünle göz çevresi kaplanır. Yarım ay şeklinde kesilen pamuklar gözaltına yerleştirilir. Daha sonra diplere değdirmeden sürülür. Yaklaşık 5- 10 dk. bekletilir. Hafifçe ıslatılan pamukla temizlenir.

T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.