x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan kuru şampuan markası kırk yıldır bu alanda hizmet vermektedir. Saç bakım ürünleri içerisinde yer alan ürünler saçı yıkamak için kullanılan sabun, şampuan gibi kozmetik içerikli ürünlere gerek kalmadan saç tellerinin temizlenmesine yardımcı olur. Özellikle kamp alanlarında, suyun bulunmadığı ortamlarda kullanımı oldukça pratiktir. Laboratuvar ortamında geliştirilmiş özel bir formüle sahiptir. Tüm saç tiplerinin kullanımına uygundur.

Batiste Kuru Şampuan Saça Etkisi

Saçın ihtiyacına göre farklı şekilde hazırlanmış formüllere sahip kuru saç şampuanı, inovaktif bir anlayışa sahiptir. Saç stilistleri tarafından büyük bir beğeni kazanan Batiste şampuan ürünleri saça şekil verme konusunda mükemmel sonuçlar ortaya çıkarmaktadır.Yağlanmış ve sönmüş saç tellerine onarıcı bakım sağlar ve fazla yağı gidermeye yardımcı olur.  Kendine has kokusuyla saç tellerinin temiz kokmasına vesile oluyor. Kapalı ortamlarda sigara dumanı, kirli hava gibi dış etmenlerden kaynaklanan kötü kokuların giderilmesine yardımcı olur. Kadınlar ve erkekler tarafından uygulanması kolay ve pratik bir üründür. Günün her anında, her türlü etkinliğe giderken saçın canlanmasına yardım eder.

Batiste Kuru Şampuan Ürünleri

Yağlanmış ve Sönmüş Saçlardaki Yağı Emmeye Yardımcı Bakım Ürünü; Saç diplerinde başlayan kirden arındırmaya yardımcı olan formüle sahip üründür. Yağlı saçların görünümünü değiştirir. Temiz ve hacimli görünüme kavuşturur. İçeriğinde tamamen doğal bileşenler bulunduran saç bakım ürünü, pudralı bir yapıdadır. Saçı öne doğru atıp saç dibine belli bir mesafeden sıkılarak uygulanır ve anında ovalanması gerekir. Parmak uçları ile yedirilmediğinde yapısında bulunan pudra, saç diplerinde kalır ve kötü görüntü ortaya çıkarır. Bu nedenle uygulandığı anda iyice yedirilmelidir. Formülünde herhangi kimyasal ve zararlı madde barındırmaz. Alkolsüzdür.

Hacimlendirici Bakım Şampuanı; Saç diplerinde meydana gelen yağlanmaya karşı istenilen temizliği sağlar. Sönmüş duran saç tellerine ekstra bir hacim katarak dolgun ve bakımlı görünmesine yardımcı olur. Saç derisini temizler ve gün içerisinde etkinliğini göstermeye devam eder. Fazla yağı arındırır. Formülünde bulunan bileşenler sayesinde hoş bir koku yayar. Saç tellerine zarar vermez.

Batiste Kuru Şampuan

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.