x
Filtrele

Seçimleriniz

Markalar

Dermokozmetik markalar içerisinde yer alan Batiste, kırk yıldır bu alanda hizmet vermektedir. Saç temizliğinde kullanılan bu marka, sabun ve suya ihtiyaç duymadan saç diplerinde biriken kiri ve yağı emerek derinlemesine temizlik sunar. Kamp alanlarında özellikle su bulunmaz, bu ortamlarda saç tellerini temizlemek pek mümkün olmaz. Batiste Şampuan ürünleri, oldukça pratik kullanımıyla her zaman dolgun ve hacimli görünen saçlara kavuşturur. Dermatolojik araştırmalardan geçerek laboratuvar ortamında geliştirilmiş şampuanlar özel bir formüle sahiptir. Her saç tipine göre hazırlanmış sprey formunda kuru şampuanlar tüm bireylerin kullanımına uygundur.

Batiste Kuru Şampuan Ürünlerinin Etkileri

Her saç tipine özel olarak geliştirilmiş kuru şampuanlar, özel olarak hazırlanmış formülleriyle kadınlar ve erkekler tarafından kolaylıkla kullanılmaktadır. Batiste kuru şampuan, inovatif anlayışla üretilmektedir. Saç stilistleri ve uzmanlar tarafından güvenle tavsiye edilen kuru şampuan ürünleri, saça şekil verme konusunda harikalar yaratmaktadır. Kendisine has kokusuyla saç tellerinin her zaman temiz ve bakımlı görünmesini sağlar.  Canlı, dolgun ve hacimli saçlara kavuşan kişiler günün her anında rahatlıkla dolaşır ve özgüvenleri artar.

Yağlı saçlar özellikle kadınların canını çok sıkar. Her gün yıkanması gereken saçlar iş koşuşturması veya günlük yapılması gereken etkinlikler sonrasında unutulabilir. Bu nedenle kuru şampuanlar pudralı yapısıyla anında temizlik yapar ve gün içinde dolgun saçlara sahip olmanızı sağlar.

Yağlanmış ve Sönmüş Saçlardaki Yağı Gidermeye Yardımcı Bakım Şampuanı: Saç diplerinde başlayan ve uçlara doğru yayılan kir ve yağdan arındırmaya yardımcı olan formüle sahip üründür. Yağlı saçların görünümünü düzenler. Temiz, hacimli ve dolgun görünüme kavuşturur. İçeriğinde tamamen doğal bileşenler barındıran saç şampuanı, pudralı bir yapıdadır. Saçı öne doğru atıp saç diplerine 20 cm uzak mesafeden püskürtülerek uygulanır ve nazik yavaşça masaj yaparak ovalanmaya başlanır. Parmak uçları ile yedirilmediğinde yapısında bulunan pudra, saç diplerinde kalır ve kötü görüntü ortaya çıkarır. Uygulandığı anda iyice yedirilmesi oldukça önemlidir. Formülünde herhangi kimyasal ve zararlı madde barındırmaz. Alkolsüzdür bir yapıdadır. Saça kesinlikle zarar vermez. Günlük kullanıma uygundur. Tatillerde çantanızda rahatlıkla taşıyabilirsiniz.

Batiste

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.