Yandex Metrica

Bacak Spreyi

Mükemmel bacaklara sahip olmak her genç kız ve kadınların hayalidir. Parlak ve bronz görünüme sahip olması istenen bacaklar darbeler ve çarpmalar sonucunda oluşan kazalarda lekeli ve kötü bir görünüme sahiptir. Bu nedenle yaz kış demeden rahatlıkla kullanılan bacak spreyi kadınların en sık denediği ürünler arasında yer alır.

Bacak Spreyi Vücuda Etkisi

Mor lekelerle dolu ve damar çatlakları meydana gelmiş bacaklar görüntü olarak can sıkıcıdır. Yaz aylarında bronzlaşmak isteyen kişilerin bronzluğunu uzun süre korumak adına kullanılan bacak spreyleri birçok açıdan kullananların memnuniyetini kazanmaktadır. Yeterince bronzluk sağlanmamış cilt yapısı, leke ve leke izi oluşmuş cilt ve diğer bacakların görünümünü etkileyen rahatsızlıklar sonucu bacakların ortaya çıkarılması mümkün olmaz.  Dermokozmetik ürünler arasında yer alan bacakların dokusuna uygun olarak hazırlanmış içeriğinde doğal bitki özleri bulunduran ve yüksek düzeyde kapatıcılık sağlayan spreyler sayesinde parlak, pürüzsüz ve kusursuz görünüme kavuşmaktadır. Cilt bariyerlerini güçlendirmede büyük katkı sağlayan bacak ürünleri kullananların son zamanlarda daha sık tercih etmesini sağlamıştır. Yeni trendler arasında yerini alan bacak makyaj ürünleri solaryuma gerek bırakmadan istenen renk tonuna ulaşmayı sağlar. Sprey formuna sahip ürünler kullanım yoğunluğuna göre sık sık tekrarlanarak yenilenmesini kolaylaştırmaktadır. Suya dayanıklı ürünler her an su ile temas edildiğinde etkinliğini göstermeye devam eder. Her cilt tonu için ayrı ürün ambalajları bulunmaktadır.

Güneş Sprey Ürünleri

Bebak Kapatıcı Sprey Tan, tüm ciltlerin kullanımına uygun olan ürünler cildin zemin rengi ne olursa olsun ten rengi ile aynı oranda cilt tonunu eşitler. Bacak bölgesinde bulunan istenmeyen kötü duran leke ve kusurları kapatmada oldukça hızlı işlev sağlamaktadır. Akışkan bir yapıya sahip olan sprey ile cilde sürülen ıslak doku cilt tarafından kolaylıkla emilmesini sağlamaktadır. Ciltte herhangi bir sorun yaratmadan istenilen bacaklara kavuşmayı sağlamaktadır.

Bebak Kapatıcı Bacak Sprey Medium, hassas, karma, yağlı ve tüm ciltlerin güvenle kullanabileceği ürünler arasındadır. Leke görünümlerini cilt yüzeyinde duran görüntüsünü gidermeye yardımcı olmaktadır. Doğal bir görünüm sağlayan bacak renklendirici cilt tonuna uygun olarak orta seviyede renk tonu ile bronz bir görünüm sağlar. Medium ton bacak ürünleri bacaklarda oluşan homojen olmayan görüntüyü de düzenler. İçeriğinde bulunan özler sayesinde kadınların en fazla kullandıkları ürün kategorileri arasında yerini almaktadır. Herhangi bir alerjik reaksiyon oluşmasına sebebiyet vermez. Diğer renk ton çeşitleri ise Light ve Dark olarak adlandırılmaktadır.

1 ürün
    T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.