x
Kategoriler
Filtrele

Markalar

Vücudumuzun en çok kullanılan ve yorulan organı bacaklardır. Bacaklar aynı zamanda birçok nedenden ötürü de hasar görmeye müsaittir. Bu nedenle bacak üzerinde oluşan kötü görünümlerin kapatılması ve görünümün mükemmel durmasını sağlayan bacak fondötenleri üretilmektedir.

Bacak Fondöteni Vücuda Etkisi

Bacaklar her kişide aynı oranda işlev sağlamakta ve çarpmalar, darbeler sonucunda leke ve morlukların oluşmasına neden olmaktadır. Bacakların kötü görünümü kişileri rahatsız etmektedir. Hem birey hem de etrafındaki kişilerin rahatsızlık duyduğu hasar görmüş bacaklarda varis kaynaklı damar belirginleşmesi de etkili olmaktadır. Yaz aylarında giyilen kıyafetlerin altında kötü görünmesini istemediğimiz bacaklarımız görüntü düzenleyici dermokozmetik markalar arasında yer alan bacak fondöteni ile kusursuz ve pürüzsüz bir hale gelir. Bacaklarda tek bir iz bırakmadan kapatıcılık sağlayan ürünler bacak makyajı konusunda da kullanıcıların sorunlarını gidermektedir. Dışarı çıkarken ve önemli davetlerde bacakların dikkat çekmesini sağlayan pürüzsüz görünüm bacak fondöteni ürünleri sayesinde oluşmaktadır. Deodorant şişesine benzeyen sprey formda bulunan kapatıcı ürün formülünde dört adet ayrı renk tonuna sahiptir. Çok esmer veya sarışın kişilerin ten renklerine göre uyum sağlamaktadır. Mükemmel bir şekilde cilt tonunu eşitler ve bacakların doğal olarak parlamasına neden olur. İçeriğinde bulunan maddeler sayesinde su ve su temaslarına karşı dayanıklılık sağlamaktadır. Dermatolojik testlerden ve araştırmalardan geçerek kalitesi ve güvenirliliği denetlenen bacak fondöten ürünleri uzmanlar tarafından onay olarak sağladığı işlevler güvenirliliğini kanıtlamıştır.

Bacak Fondöten Ürünleri

Bebak Bacak Fondöteni, yaz aylarında, gece gezmelerinde ve özel davetlerde bacakların kötü görünümünü düzenlemeye yardımcı olan bacak fondöten ürünleri kadınları tarafından oldukça sık kullanılmaktadır. Her yaş kadının rahatlıkla kullandığı ürünler damar rahatsızlıkları arasında yer alan varis damar çatlaması sonucu oluşan belirgin görüntünün perde gibi üzerinin örtülmesine yardımcı olmaktadır. Özellikle yaz aylarında mayo bikini giyerken bacakların sırıtmasını önleyerek vücut bakımına destek olmaktadır. Nemlendirici özelliği bulunan Bebak bacak fondöteni bronzlaştıktan sonra daha bronz bir renge kavuşmak isteyenlerinde tercih ettiği bir üründür. Yaz ve kış aylarında kadınların güzellik salonlarında bulunan Solaryum makinası girerek aşırı sıcak ortamda bronzlaşmasına gerek bırakmaz. Bunun yerine bu kapatıcı ürünleri kullanmak yüksek düzeyde kapatıcılık ve parlak bir görünüm sağlar. Kusursuz bacaklara sahip olmak isteyen kişilerin kolay ve pratik bir şekilde uygulayacağı spreyler dört ayrı ton olarak üretilmiştir. Her cilt tonuna ortalama uygun renk tonlarına sahip bacak makyaj ürünleri uygulandıktan kısa bir süre içerisinde kalıcı olarak bacakların görüntüsünü değiştirmektedir.

Bacak Fondöteni

T-Soft® e-ticaret sistemleriyle hazırlanmıştır.