sadsad x
asdasd

BabyKing

{{item.TITLE}}
{{item.TITLE}}
{{item.DESCRIPTION}}
1 ürün

  BabyKing Ürünleri Dermokozmetika’da!

  CMB ilaç markası olan BabyKing, anneler ve bebeklerin sağlığına yönelik birçok ürün geliştirmekte ve son teknoloji tesislerde bu ürünlerinin üretimini hazırlamaktadır.

  Pişik genellikle bebeklerde ve çocuklarda görülen bir cilt rahatsızlığıdır. Kızarık ve yumuşak bir görünüme sahiptir. Özellikle yaz aylarında meydana gelir ve bebeklerin bez bölgelerinde, vücudun katlanma kısımlarında görülmektedir. Ciltte yanma, batma hissi ve kabarıklık pişiğin başlıca belirtilerindendir. Pişiğe birçok faktör neden olsa da genel olarak bakacak olursak;

  • Bebek bezlerinin emiciliğinin yeterli seviyede olmaması
  • Bebek bezinin sıkça değiştirilmemesi
  • Terleme
  • Mevsim farklılıkları
  • İlaç kullanımı
  • Hijyen eksikliği

  Bebeklerde görülen pişiği tıbbı müdahale gerekmeden önleyebilirsiniz. Öncelikli adım cildin temiz ve kuru tutulmasıdır.  Bebeğinizde pişiği önlemek için en etkili yöntemlerden biri pişik kremi kullanmaktır.

  BabyKing markasının bebekler için özel olarak geliştirmiş olduğu pişik kremini tercih edebilirsiniz. 

  Bebeğinizin hassas cildinde kızarıklık ve şişkin bir hal olarak kendini gösteren pişik, bebeklerde en çok rastlanan cilt problemlerinden biridir. Baby King Pişik Önleyici Merhem bez bölgesi, bacak araları ve koltuk altları gibi ıslak ve nemli ortamlarda sürtünmeye bağlı olarak olarak oluşabilecek pişiğe karşı koruyucu bir bariyer oluşturarak pişiğin önlenmesine yardımcı olur.

  Bebeğinizin hassas cildini dış etkenlere karşı korumanıza yardımcı olan BabyKing Pişik Önleyici Merhem aynı zamanda bebeğinizin hassas cildini nemlendirerek yumuşak ve esnek tutmanıza da yardımcı olur.

  Sizde BabyKing pişik kremini tercih edebilir, dilediğiniz ürüne uygun fiyat, kapıda ödeme ve hediyeni sen seç özellikleriyle hemen sahip olabilirsiniz.

  T-Soft E-Ticaret Sistemleriyle Hazırlanmıştır.